Zdravím všechny čtenáře či jen náhodné lidičky :)

V podstatě zde na blogu ukazují jednu ze svých největších zálib a to laky, lakování, nail art, péčI o nehty a vše kolem nich. Je to fajn koníček a jsem ráda, že v tom nejsem sama, koho toto tak moc baví ;) 
Poslední dobou se k tomu přidala celkově kosmetika..a je to pro mě takový relax..nakupovat, testovat, líčit se, lakovat nehty, psát o tom, číst si vaše komentáře atd. 
Ale samozřejmě líčení, lakování toto není pupek světa a zajímám se i o jiné "důležitější" věci :)
Lakům se už věnují kolem 5 let (začalo to někdy na konci střední :D).

Jmenuji se Monika bydlím a studuji v Brně. Jsem teď na koci magisterského studia krát 2 na Masaryčce.
Je mi 25let.  (zajímavostí je že jsem se narodila na Štědrý den)
Už nějakou dobu jsem osamostatněná a bydlím s přítelem, kocourem Felixem, kočkou Lilly a rybičkama. Stále a  ráda často navštěvuju rodiče, protože domov mám i tam :) Kde máme také 2 kočky. Prostě my jsme všichni kočiči. A když mě předloni opustila moje první kočka, která se dožila skoro 18 let byla to velká ztráta, která je pořád ve mně.

Mezi mé další koníčky (aktivity) patří vaření, hlavně pečení, četba, sport (kolo,discgolf), procházky venku v přírodě ,úprava a design bytu a chaty, focení. Ráda se také vzdělávám, říkám o sobě, že jsem taková houba (zajímá mě hrozně moc věcí :D)

Miluju svou rodinu, přítele, své blízké přátele, kočky, cestování, dobré jídlo, seriály, dobré filmy, procházky venku, sluníčko, brněnskou přehradu, jaro, léto, koupání, dobré knihy, svůj blog. 
A ještě jedna věc mi jde víc než dobře, utrácet za laky :D

Pokud Vás něco zajímá nebojte se napsat komentář, nebo mail..vše čtu a velmi ráda odpovím ;)


Děkuji všem, kteří se zda na blogu zastaví, přečtou si článek, okomentují či dokonce jsou čtenáři pravidelní! Děkuji :-*