Ahooj,tentokrát ač mám víc času (než v listopadu) nějak ho netrávím zdobením nehtů, ale spíše "obyčejným" lakováním. Asi mi to i vyhovuje, ale třeba ještě něco stihnu. Taky Vám příjde, že ten Prosinec utíká šílenou rychlostí? Ani všechny Vánoční laky jsem nestihla nalakovat (zatím) :D

Tyto nehty jsou opět kombinace dvou vánočních barviček. Červený lak je od značky Trend It Up, která je dle mě objev roku (laky jsou výborné a v krásných odstínech). Odstín je č. 240 a jde o řadu těch maličkých láčku. Jde o nádhernou lehce metalickou červenou, další ideální odstín červené na Vánoce. Lakoval se velmi dobře, konzistence je fajn a štěteček mi také sednul. Pro plné krytí jsou potřeba 2 vrstvy, které jsou velmi rychle suché. Výdrž řekla bych klasická, 4 dny, ale je to asi i neustálým úklidem, pečením a zimou jinak si myslím, že by dal i víc. 
Na prsteníčcích mám lak z Avonu v odstínu Rosie gold, který mě až tak jako růžové zlato nepřipadá, spíše zlatobronzový...co říkáte? Opět kryje ve 2 vrstvách a velmi dobře se lakuje. Schnutí i výdrž taky ok. Jen trošku tento lak pruhuje asi tím že je opět metalický, ale dá se to vychytat :)

Oba laky k sobě vypadají moc dobře a opět se mi tato kombinace dobře nosila :)
Bohužel mám pouze pár fotek, ale myslím, že i tak ukáží jak jsou laky pěkné :)


Krásné Vánoce přeji :)