Ahoooj,


absolutně nečekaně jsem jela i na podzimní veletrh, strašně dlouho jsem si říkala, že na to není čas ani volný peníz, ale nakonec mě přítel překvapil tím ať jedeme, že si uděláme aspoň výlet  a užijeme si tak celý víkend, když máme výročí :) No můžu říct, že to byl super nápad a oba jsme si to užili.

Nejprve jsem rychle nakoupila a užila si Interbeauty (ikdyž to množství lidí a teplo je někdy hrozný) a pak jsme už podnikali výlet prahou a gastronomickou tour a byla to paráda :) Ještě jednou děkuji za takové překvápko :)

Veletrh byl jako obvykle moc fajn a vlastně jsem šla jen po lacích a po stáncích, které znám až na Moyru, která mě mile překvapila, protože dřív asi na veletrhu nebyla. Myslím, že jsem se i krotila a mám ještě docela "malou" skupinku laků :D Ale možná je to i omezeným financem a taky Opi nedovezlo vánoční kolekci stejně tak ChG ani nová kolekce od značky Cuccio tam nebyla :( Aspoň bude co nakupovat i později :D

A teď už k nákupům :)


A teď už jednotlivé skupinky laků :)


OPI


První, druhý a třetí jsou z výprodeje, červený je z aktuální kolekce Washington v odstínu Madam President a modrý - Fearlessly Alice z kolekce Alice in wonderland a ještě jeden co na fotce chybí protože dárek :)
A  také dáreček od Opi, asi mě tam znají, protože vždycky dostanu i plný lak nejenom miniaturky :DMoyra


A z této skupinky mám velkou radost a doufám, že budou na veletrhu pravidelně. Na destičky byla 10% sleva, pak mám nové razítko (opět čiré, jsou asi to nej) a 2 razítovací laky, klasika bílý a černý a pak ještě jeden lak na zkoušku a rovnou holouše - č. 155 Gravity :) 
Určitě bych brala i další laky, ale tentokrát šlo hlavně o ty razítkovací věcičky. 


China glaze


U Modeláže byla šťastná hodinka a tak byl celý nákup o 33% levnější a to se sakra hodí :) Ikdyž to vyžadovalo jet vlakem velmi brzo :D Mám sadu miniaturek z podzimní kolekce Rebel, poté jeden plný lak - Holo at ya girl! z této kolekce a ještě zpětně jeden z jarní kolekce, ze které překvapivě nemám žádný lak až teď tento, to čučím :D Jde o odstín Shut the front door. A poslední večičkaj je jeden kousek od Ever Glaze, protože tento odstín mě dostal (ještě se mi líbil jeden z limitky, ale ten sem nechala raději být - zatím :D) Je to odstín Ultra orchida je to opravdu božská barvička.


Poslední čemu jsem u modeláže neodolala jsou nové vodolepky od značky EBD, normálně stojí 35 kč ale díky slevě to bylo jen 23 kč..a moc jsem se musela držet, abych jich nevzala víc, ale myslím, že některé druhy už nebyly a tak časem objednám. Protože vodolepky jsou krásné a velmi efektní a přitom to není moc náročně :D


Poslední kousek z veletrhu je Cuccio z kolekce Cocktails a to Strawberry colada, už kvůli tomu názvu jsem ho musela mít :D

A poté jsem ještě na Černém mostě navštívila Pupu -  a z laků mě vyloženě nadchnul jen tento, ostatní mi přišly, že už bych je doma našla. Ale obchůdek je pěkný a mít víc času, tak bych určitě omrkla víc věcí, tak zas příště. 

Musím říct, že jsem se docela krotila a rozhodně je toho méně než na jaře :D

A co byl váš poslední větší nákup laků či kosmetiky?