Zdravím,


dneska bych Vám ráda ukázala další krásný duochrom od značky - eshopu Bornpretty.  Jde o barevně moc zajímavý kousek. V základu je fialový, ale častěji tam vidím fialovou ne klasickou, jako spíše s kapkou vínové a "přepíná se" do bronzové a zelené až žlutozelené. Záleží na světle a pohybu rukou, tkaže pokaždé je trošku jiný a to mě na laku baví hodně. 

Navíc Vám ještě povím o 2 černých lacích, protože tento lak a obecně většina duochromů je vhodné lakovat na černý podklad.  Tento lak jsem nosila 2x a pokaždé s jiným černým podkladem. 
Nejprve s černým lakem od značky Flormar - You only live once ( řada laků Up to 7 days) , který ale nemůžu úplně pochválit. Sice kryje dobře, ikdyž na některých nehtech byla potřeba druhá vrstva, ale je hodně tekutý a tím pádem stéká z nehtu k lůžku a bokům nehtů. Schnutí střední. Druhým lakem, který jsem lakovala pod byl černý lak Moyra určený na razítkování (SP. 06) a ten je parádní. Krásně kryje v jedné vrstvě a má užasnou konzistenci. Jen štěteček je na mě nějak dlouhý, ale zvykla jsem si :)

Co se týká duochromatického laku, stačí plně jedna vrstva na dobře zaschnutý černý lak. Efekt je dostatečný a vemi rychle vše zaschne a můžete se kochat parádou. Výdrž byla vždy slušná - 4 dny. A samozřejmě jsem použila TC, ale ten efekt nijak nepozměnil. 


Lak seženete zde a já moc děkuji eshopu Bornpretty za poskytnutí laku na recenzi :)

Co říkáte na tento kousek? 

Krásný den :)