Zdravím,


konečně jsem nalakovala láček od značky Picture Polish, který má u mě na nehtech i na blogu premiéru a už teď vím, že tyto laky chci další :D

Picture Polish jsou laky Australské a moc se mi líbí jak spolupracují s blogerkami a velmi často přichází s novými a hodně zajímavými odstíny. Já sama je nakupuji zde a cena je na Nailandu slušná, stejně tak i rychlost doručení. Nejsou to nejlevnější laky, ale zatím se vlastnostmi zdají moc moc dobré a barvičky jsou originální :)Odstín Douceur je nude béžová s kapkou růžové, obsahuje drobný holo prášek a větší a menší růžové puntíky. Lak kryje už v druhé vrstvě a některé ty puntíky jsou více překryté, některé víc koukají..vypadá to velmi dobře. Lakování bylo naprosto parádní. Konzistence laku je tak akorát, ani mi nikde nestékal ani se netáhnul a tím pádem se ani ty puntíky nevrstvily na sebe. Štěteček mi taky padl do ruky...je spíše tlustý, ale stále to není nijak děsivé a i menší nehty jím jdou parádně nalakovat. Výdrž u mě byla opět velmi dobrá - 5 dnů. Doporučím použít TC, aby byl lak lesklejší. 

Lak je podle mě hodně slušivý a nejde jen o obyčejný nude lak, ale i tak se dá nosit na formálnější události..troška malé rebélie, ne? :)Znáte značku laků Picture Polish?