Zdravím,


dnes netradičně nepůjde o běžný barevný lak, který nosím já, ale o lak, který si pořídil přítel. Teď se možná leknete, ale on když u mě furt nějaké laky vidí, tak je tím už taky trochu ovlivněný. A vyslovil přání mít upravené nehty, které se nebudou třepit atd. Když jsem pak na eshopu Essie našla tento pánský lak asi za 95 kč v rámci výprodeje. A tak jsme neváhali a lak objednali. Sežente zde, momentálně za cenu 140kč.

Nehty před lakováním
Nehty před lakování

Přítel ho používá velmi často, tedy alespoň 1x za 10 dnů, samozřejmě jak je čas a nehty to vyžadují. Jde o průhledný lak, který schne matně (takový lehce pogumovaný povrch). Tedy se vaše protějšky nemusí bát, že by lak na nehtech byl vidět. Lakuje se velmi dobře (sama jsem ho vyzkoušela, když jsem ho "učila" lakovat). Zatím ani po skoro roce nezměnil konzistenci, taktéž moc neubývá. V lahvičce je lehce zažloutlý, ale na nehtu to vidět není. Stačí pohodlná jedna vrstva a je vcelku rychle suchý, ale je potřeba pár minut vydržet. Co se týká výdrže, už tím, že je průhledný není potřeba to řešit při prvním odchlípnutí, které skoro nejde vidět. Ale tak 7 - 10 dnů vypadá slušně na krátkých nehtech, které muži většinou mají a tím pádem nehrozdí odloupnutí u špiček atd. Odlakovat jde taky velmi lehce.


Nehty po nalakování
Nehty po nalakování

Co se týká účinků, tak jsou nehty viditeně hezčí, vyživenější a také se skoro vůbec s lakem nestane, když nehty nepatrně vyrostou, že by se zatrhly.  Lak také chrání před zabarvením..přítel zmiňuje situaci, když se griluje a přikláda uklí bez rukavic, že tam kde lak stále je se nehet nazabarví a je tím pádem opravdu chráněn.


Takže pokud Váš muž zvládne mít nalakované nehty a často ukazuje ruce a chce je mít upravené, proč nevyzkoušet. 

Vím, že další značka, které dělá pánský lak je Nubar, třeba ho časem také vyzkouší. 


Doufám, že se Vám tento netradiční článek líbil a můžete i do budoucna očekávat články z pánské sekce kosmetiky :)

Víte, že existují pánské laky?