Zdravím, 


po dlouhé době jsem se dostala k razítkům (vlastně 2x po sobě) a oba moje výtvory Vás tu čekají, ale začnu tímto, protože ten je boží :) 
Na většinu nehtů jsem použila bílý lak od značky Essence v odstínu Wild White Ways, který je stále perfektní a kryje ve dvou vrstvách, také dlouho vydrží. Ukazováčky jsem nalakovala prckem z letní limitky OPI v odstínu Flip Flops & Crop Tops, který také bezvadně kryje a i výdrží mě potěšil. 
Prostředníčky jsem zdobila pomocí razítek, kdy jsem na nailartovou podložku obtiskla mozaiku z destičky MoYou s pomocí razítka z eshopu Bornpretty a ruznýma barvičkama jsem jednotlivá okýnka vymalovala, opatrně abych výrazně nepřetáhla, ale malé přetažení nevadí, protože se obrázek na nehet bude "lepit" opačně. Vlastně pomocí této metody si vytvoříte samolepky na nehty. Jde to tvořit i přímo na razítku, ale podložka mi příjde na to moc fajn. Potom co jsem měla všechny plochy vybarvené jsem nechala bavičky zaschnout a poté celý "obrázek" přetřela bezbarvým lakem a nechala to opět uschnout, ale ne přeschnout, aby obrázek nepopraskal. 
Poté jsem ho jemně sloupla a položila na ještě vlhký podlak, upravila, a poté opatrně zahnula pod nehet a kolem lůžka upravila pomocí štětečku s odlakovačem, tak aby zůstala "nálepka" pouze na nehtu. 

Ještě jsem přidala na zbývající nehty barevné "neonové" tvary taky z eshopu Bornpretty. Vše jsem zalakovala TC a mozaiku TC, který vím, že výtvor nerozmaže a to je od značky Konad :)
 
Bohužel jsem postup nenafotila, ale do budoucna určitě můžu :) Doufám, že budu ve zdobení pokračovat i častěji než jednou za půl roku :D 

Co říkáte na můj výtvor? A už jste dělaly pomocí razítek "samolepky"? 

Krásný den :)