Ahooj, konečně jsem se taky dostala k tomu vyfotit nějaký odstín z letní limitky ChG Lite Brites. Tato limitka mě velmi zaujla a tak není divu, že kromě 3 odstínů mám všechny (nebojte většinu odstínů jen jako miniaturky :D) Což je případ i toho odstínu. 


Jde o moc pěkný a originální odstín střední fialové s velkým množstvím zlatých třpytek, které jsou v laku lehce utopené, ale jdou krásně vidět. Lakování nebylo úplně jendoduché a to z důvodu hustoty laky, ale to jsem pomocí thinneru vyřešila a pak už se lakovalo jedna báseň. Lak kryje velmi dobře skoro hned, ale pro lepší sytost jsem dávala 2 vrstvy a pak to vypadá parádně. Schnutí bylo rychlé a lak nebyl matný, ale troška lesku mu i tak prospěla v podobě TC. 
Jinak jsem slyšela různé názory na tyto miniaturky a za mě nejsou špatné. Štětěček bývá dobrý, jen je občas lehce ušpiněné hrdlo, ale to se dá doma očistit. Konzistence také většínou dobrá až na tento kousek, který opravdu potřebovat rozředit. 

Výdrž laku byla moc fajn a u mě asi taková klasika, pokud si dám záležet s lakováním, tedy 4-5 dnů, někdy i déle. 
Ještě se můžete těšit v brzké době na další krásný odstín a to ten červený a snad ještě další nafotím :) Limitka je stále dostupná na Modeláži :)

Máte nějaký kousek z této letní kolekce? :)