Zdravím,miluju kombinace víc barviček zároveň na nehtech a tato kombinace si myslím, že se hodně povedla (nj moc skoromná nejsem :D) Většinu nehtů jsem lakovala lakem od značky KosmetikaMoje, která má výborné laky. Tento je z řady gelových laků a je to odstín č. 2, taková světlejší růžovka s kapkou tmavší růžové, lépe to asi popíšou fotky. Tento kousek se lakoval trošku hůř, má slušnou konzistenci, ale měl tendence dělat bublinky ač jsem s ním nijak netřepala. Je potřeba nejméně 2 silnější vrstvy a tím pádem hrozí bublinky. Štěteček je hodně tlustý a tak na malíčky už byl docela problém se trefit a nepřetáhnout, jinak ostatní nehty se lakovaly v pohodě. Výdrž laku byla dobrá, klasických 5 dnů, samozřejmě s TC. 
Na prsteníčky jsem lákla novinku od Catrice v odstínu Comfort fit. Jde o novou limitku Denim divine, která určitě stojí za kuk :)
Lak ma barvičku nude - takovou mandlovou, ta to asi vystihuje nejvíc. Opravdu krásný slušivý odstín, který se dobře lakoval. Pro plné krytí 2 slabší vrstvy, které pěkně proschnuly a i výdrž tohoto kousku byla u mě standardní.  

 
Jaké barvy nejčastěji kombinujete? :)
Pěkný den :)