Ahooj,

Dermacol nedávno přišel s novými neonkami (seženete teda i starší odstíny z minulých let), ale hlavně najdete v nabídce nových 8 odstínů. Seženete na eshopu nebo v Tetě či teď nově v Rossmannu a už vlastně i v Dmku, takže všude :
Článek už je psát před delší dobou, ale laky stále seženete :)

Všechny odstíny jsou dle mě povedené, najdete tam většinou neonky se shimmerem nebo i třpytky. Určitě mrkněte, já neonkám nikdy neodolám :D

Odstín Hawai je dle mě velmi povedená růžová. Jde spíš o střední růžovku, která je výrazná a hlavně obsahuje shimmer v růžové barvě a někdy mi jak v lahvičce tak na nehtech příjdou odlesky do zlatava. Nevím jak moc bude barevně odpovídat, protože ať jsem fotila čímkoli barva byla více studená dokonce i s modrými odlesky, přitom ty lak opravdu nemá, to spíše další odstín z této řady. Asi doporučím, pokud Vás aspoň maličko zaujme, na něj mrknout v drogérce, protože tam Vás dostane určitě, slibuju :)


Lakování nebylo úplně snadné, určitě doporučím lakovat 2 vrstvy a nechat je déle proschnout, protože lak je trošku hustý a tak má tendence dělat plešky. Ale druhá vrstva vše zakryje a už se jen kocháte krásnou barvou. A nebo přidat pát kapek thinneru by také mohlo pomoci, ale nebylo to zatím až tak nutné. Štěteček je krátký a tenký, ale dá se s ním pracovat. Schnutí bylo bleskové a i výdrž, samozřejmě s TC, byla velmi dobrá - 5 dnů.Jen omluvte mé krátké nehty, ještě nebyly zrovna v kondici, ale bylo mi líto Vám tento lak neukázat :) 
Viděli jste už nové neonky od Dermacolu? A který odstín/y už máte doma? :)