Zdravím,


po velmi dlouhé době jsem zpět s článkem. Doufám, že Vás chystané články potěší. 
Musím se přiznat, že teď bylo, jak už jsem zmiňovala v předchozím článku (v květnu), velmi smutné a náročné období, kdy jsem blog trošku vytěsnila, ale po celou dobu, kdy to čas a stav nehtů dovolil jsem lakovala a fotila, teď už to jen sepsat. Ač mám dopisovat diplomku pro zachování zdravého rozumu se chci věnovat i nějakému koníčku. Doufám, že i po pauze se na budoucí články těšíte, já jo :)

A teď už k laku, který jsem dostala od kamarádky. Jde o značku Ocean, kteorá už se na blogu objevila. Tyto laky seženete za pár korun v malých drogérkách, například v Brně v Jasmíně :)
Barevně jde o mix růžové a červené s kapkou oranžové, záleží opět na světle. Někdy vykoukne ta barvička, jindy zase jiná. Ale růžová se asi nejvíce projevuje :)
Lakoval se naprosto parádně, pro plné krytí 2 vrstvy, ale na delší nehty bych doporučila i 3, ale tím že má lak výbornou konzistenci i fajn stěteček lakování netrvalo dlouho a hlavně jednotlivé vrstvy velmi rychle proschnuly.  Výdrž byla také velmi dobrá, lak jsem nosila 5 dnů a stále byl nositelný :)


Opět jde o neonku, takže fotky asi neukáží tak dokonale jak je lak krásný, ale myslím, že hodně sedí a kdyžtak osobní mrknutí v nějaké drogérce :)
 Doufám, že Vás nový článek bavil a krásně letně naladil :)
Jak si užíváte léto? A nosíte neonky?