Zdravím,


velmi dlouho tu nebyl článek a ještě jsem hned po veletrhu doufala, že článek bude brzy, ale bohužel se u nás v rodině stala velmi smutná věc. Tak nebyl ani čas ani myšlenky něco psát, ale dneska jsem se rozhodla se trochu rozptýlit a ukázat Vám, jak šíleně jsem nakupovala. Asi abych měla na později obalené nervy nebo co. 

Po Prahy jsem se letos už podívala podruhé (poprvé na event se značkou Sparitual), opět sme jeli autem, tentokrát i s přáteli. Nakonec jsme toho v Praze nestihli tolik, protože ráno se cesta protáhla a k večeru se zase pokazilo počasí, ale co už.

Na veletrhu bylo strašně moc lidí a do budoucna se budu snažit jezdit spíš v pátek. Jinak obsazení stánků bylo v podstatě jako každý rok, ale vždycky nějaký přidají. Letos se poprvé objevil Nyx. 
Vždycky si plánuju co si koupím (tentokrát jsem měla i papírek se seznamem). Ale opět došlo pouze na laky a i tak je jich strašně moc :D Ale doufám, že jednou si lépe projdu i dekorativku a péči, ale když ty laky jsou silnější vášeň a taky nemůžu utratit všechny peníze, že? :D 

A teď už k nákupum :)

Nejprve jsem navštívila Opi. Na fotce můžete vidět bílý duhový lak z limitky Alice in wonderland, poté jeden modrý třpytivý odstín z limitky New Orleans, jeden z Hello Kitty a jeden z limitky Soft shade. Potom jsem neodolala sadě mini laků z limitky, kterou jsem taky nečekala a to Retro Summer.
A to jsem myslela, že limitka Hello Kitty se k nám nedostane a nakonec je tu :) 
Potom jsem navštívila výprodejový košík, který letos teda nic moc a můj vytoužený pískáč jsem tam nenašla..:( Ale mám hodně zajímavý stříbrno-šedý lak plný stříbrných puntíků (za 95kč) a potom taky nejlepší cena tohoto veletrhu a to lak z limitky Hawai, který jsem loni nechtěla kupovat za plnou cenu a teď ho mám za 49kč :D
Navíc jsme dostla k nákupu dáreček a to miniaturku TC rapid a jeden lak, který je jelly :) 

Dále jsem se utrhla ze řetězu u stánku Modeláže. Tam jsem primárně šla pro novou letní limitku Lite Brites. Vzala jsem si sadu miniaturek a navíc k tomu 3 velké laky, které jsou barevně úžasné :) Celou kolekci nemám...nechala jsem tam asi 3 :D Dál jsem si z kolekce Star hoping odnesla dva třpytivé krasavce.

Od značky Nubar jsem si vzala dva odstíny z aktuálních kolekcí Garb and Glam a poté z kolekce Chromatic jeden duochrom..na ten se maximálně těším :) Je vidět, že jsem u modeláže na veletrhu často..paní prodavačka si mně už pamatovala a pěkně jsme novinky probraly :D

Ještě bych zapomněla, že jsem si u modeláže vzala tři laky od značky EBD Up to x (a to jsem tam jeden vyhlídnutý odstín nemohla najít :( ) a hlavně velmi dobrý TC Up to x Rapid. 

V podstatě poslední zastávka byl stánek Cuccio. Nejprve jsem si vybrala pouze jeden odstín z aktuální limitky Cruise a jeden ze starší, ale při dlouhém čekání na placení jsem přihodila ještě jeden kousek :D Máslíčka ani jinou péči jsem nebrala, protože mám máslíčka dvě (brzy na ně plánuji článek) a mám i base coat a tak nebylo potřeba nic doplňovat.  
Výhra u modeláže :)
Ještě jsem prošla další stánky, ale raději už nic nekupovala :D U značky Nyx mě odradila šílená fronta, to si raději počkám na eshop. Pouze jsem si ještě vystála vyhlášení soutěže u modeláže, kde když nakoupíte nad 500 jste ve slosování. A mě se za tolik let "veletrhování" povedlo vyhrát a hned první cenu...to člověku hned vykouzlí usměv na tváři. 
A co jsem vyhrála? Sadu spreju na nehty od ChG spolu s base a top coatem, sadu pilníků od značky Cuccio, kterým se vyměňuje brusný povrch a také sprej na nohy od značky Footlogix, který bojuje se suchou kůži, loupajícím povrchem atd. a poslední věcí je předplatné časopisu Modeláž nehtů. 

Poté jsme ještě navštívili Sapu, kde kromě jídla jsem pokoupila nějaké to zdobení na nehty, ale už raději decentně. Jak jsem pronesla, je to tam jako kamenný Aliexpress :D Opravdu ráj na nehtové zdobení :) Musím ještě navstívit v Brně Olomouckou, snad tam také zdobení najdu. 

Pokud Vás nějaký konkrétní lak zaujal, určitě napiště do komentářů a napíšu vám odstín či ho i přednostně vyfotím :))

 
Byly jste už někdy na Interbeauty?
Co jste si letos pořídily?


 Za lístky na veletrh bych velmi ráda poděkovala eshopu Modeláž nehtů.cz. Moc děkuji!