Zdravím,

jarní kolekce laků, to je vždycky pěkná podívaná a tak tomu je i u jarní kolekce značky Sparitual. Mám doma 3 kousky a rozhodně bych se ještě jednomu (všem :D) nebránila, uvidíme. 


Kolekce je velmi zajímavá jak barevně tak tím, že nejde jen o samé krémovky.  Dva odstíny,  z toho jeden co Vám dneska ukážu, jsou neonky alespoň v tom smyslu, že svítí pod UV světlem. Další kousek je s výrazným shimmerem a další je jakoby pískový...obsahuje glitříky. Opravdu moc povedené :)


První kousek, který jsem lakovala, je svítívě růžový odstín Loving. Jde v podstatě o vybělenou neonku, která je výrazná i tak trochu jemná. A svítí pod UV - vyzkoušeno. Lakování není úplná brnkačka, ač štěteček je fajn tak konzistence je trochu víc tekutá a je tedy potřeba pracovat precizně a mít položený štěteček jeho plochou k ploše nehtu, aby se barva dobře rozprostřela. Pro plné krytí 2- 3 vrstvy, záleží jak dobře to se stětečkem a konzistencí zaválíte. Já mám většinou 2 vrstvy. Schnutí nebylo nijak dlouhé, samozřejmě s TC. 
Vyborná byla také výdrž, kdy jsem lak nosila více než týden. Opět s TC a se zalakovanými špičkami. Omlouvám se za množství fotek, ale odstín nešel až tak skvěle vyfotit, tvářil se na fotkách o hodně světlejší než ve skutečnosti je, nakonec si myslím, že to docela odpovídá, pouze bych k barvě přidala kapku tmavší růžové a je to :)

Ruce mám trošku mastnější, protože jsem je naolejíčkovala, mám poslední dobou suché okolí nehtů, takže pořád mažu :D

A teď troška UV zábavy :)
A to je dneska ode mě všechno, článek je už tak plný fotek a to se ještě můžete tešit na zdobení s tímto lakem :)

Co říkáte na jarní kolekci značky Sparitual? A jak se Vám líbí tento růžový kousek?