Zdravím,


Doufám, že trošku bude tento článek užitečný a inspiruje Vás k nákupu tohoto laku. Tento lak za to totiž stojí! Ale vyfotit ho, to je nadlidský výkon (alespoň pro mě). Navíc moc swatchů na internetu nenajdete a když už tak neodpovídají. Tím nechci říct, že moje fotky budou 100%, ale snažila jsem se. Takže pokud Vás zaujme, věřte že až ho uvidíme naživo zamilujete si ho. 
Vidět naživo laky Nubar a další bude určitě možné na veletrhu Interbeauty a nebo aspoň v některých prodejnách Modeláž nehtů.
Nubar Rock Candy je nádherná kombinace fialové a růžové (fuchsiové). Řekla bych, že je barevně na pomezí těchto dvou barev a navíc obsahuje modrý shimmer, který je na nehtu pěkně vidět, ikdyž je docela jemný. Občas v laku vidím víc fialovou, občas růžovku, prostě krása. Lak je hodně výrazný, dalo by se říci, že je neonka. 
Lakoval se velmi dobře, konzistence je příjemná. V první vrstvě nevypadal nic moc, ale druhá to krásně dotáhla a bylo hotovo. Štěteček mi padl akorát do noty a krásně se lakoval oblouček u lůžka. Schnutí bylo taky velmi rychlé, ale samozřejmě jsem po chvilce přidávala TC. 

Bohužel jen výdrž není tak božská, ale zase to je hodně individuální a tak bych lak úplně nezatracovala. Mě vlivem domácích prací atd. se lak uštípl na dvou špičkách, ale nebylo to až tak vidět, tak ho ještě chvilku budu nosit :)


Tady to krásně sedí a ještě je vidět shimmer :)

Fotky se mi zdají barevně tak z 80% sedící, možná ještě kapku fialové. Opravdu doporučím se na lak mrknou naživo. Ještě mrkněte na můj Instagram, kde barevně sedí :) No už mi z toho jde hlava kolem jeslti to sedí nebo ne. Tyto fialovo růžové neonky mě zlobí při focení :(

Znáte značku laků Nubar? 
Co říkáte na tento odstín? :) 

Krásný týden přeji :)