Zdravím,

V Listopadu jsem dostala úžasnou možnost od týmu Modeláž nehtů, připravit článek do jarního čísla časopisu Modeláž nehtů. Chtěla bych poděkovat za tuto velmi příjemnou zkušenost :) A také Vám, kteří časopis neodebíráte ukázat svůj výtvor :) 
Jdeme na to :)
Téma bylo zelená francie inspirovaná očními linkami, což byl pro mě od začátku maličko oříšek, protože francii moc nedělám, ale myslím, že jsem se s tím poprala a ráda Vám ukážu výsledek. Bylo velmi vtipné tvořit jarní mani v době adventu, ale zase jsem měla štěstí, že tulipány v Lidlu jsou i v té době. Také jsem v té době byla s časem hodně na štíru, ale ráda jsem na chvilku vypnula a tvořila, lakovala, fotila a psala. Trošku jsem alespoň vypustila stres a věnovala se nehtům, na které jinak nebylo moc času ani chuti.
A teď když už jaro klepe na dveře je velmi příjené otevřít časopis a kouknout na svou tvorbu :)


Mani jsem tvořila jako jednoduchou a přesto efektivní. 
Všechny nehty kromě prsteníčků jsem přetřela 2 vrstvami mléčného laku od značky Nubar - Ballerina. Po zaschnutí jsem lakovala zelené špičky, které jsem dělala od ruky a to pomocí šikovného triku. Štěteček jsem vedla podél bílé špičky nehtu (vodorovně s bílou špičkou) tak, aby část štětečku přesahovala přes nehet a celou špičku jsem tak udělala v jednom rovném tahu. Na zeléné špičky a prsteníčky jsem použila opět lak značky Nubar a to odstín Kiwi.  Jde o moc pěknou světlou zelenou, která je hodně šťavnatá. Pouze bych mu vytkla, že by mohl lépe krýt. Schnutí bylo rychlé na špičkách, na celých nehtech schnul maličko déle. A ještě do vlhkého laku na prsteníčku jsem kladla kamínky Swarovski, které jako by dělaly opět špičku nehtu. Pořád mám ráda, když je prsteníček jiny, zdobný :)
Celou mani jsem klasicky přetřela TC, zvláště pro lepší výdrž kamínků. 

 Musím říct, že určitě budu francii tvořit častěji, když už jsem jí "lépe" ovládla :D 


Co na zelenou francii v mém podání říkáte? 
Veselé Velikonoce a užijte si trochu volna :)