Zdravím,


dnes Vám přináším asi docela dlouhý článek plný fotek, ale myslím, že by mohl potěšit :) Alespoň mě bavilo laky fotit a následně nosit, protože na kolekci Hello Kitty od značky Opi jsem se hodně těšila. Poté na ni na chvilku zapomněla a někdy v druhé polovině ledna jsem konečně objednávala, bohužel moje oblíbená prodejkyně na ebay už měla vyprodáno, ale našla jsem jinou a laky jsem měla přesně po 14 dnech doma, zdržení bylo spíše dlouhou cestou skrz Ameriku. Naštěstí clo ani jiné poplatky se mě netýkaly..uf. 

A teď už ke kolekci. Obsahuje hodně růžových odstínů, ale také třpytky, pískový a překvapivě i modrý a žlutý kousek. No myslím si,  že každý si vybere. Mě láká ještě jeden malinový, ale uvidíme :) Škoda, že na českém eshopu nejdou sehnat, tím pádem asi nebudou ani na veletrhu Interbeauty.  

 Prvním odstínem který Vám ukážu je hodně hodně zajímavý kousek v odstínu Charmmy & Sugar. Tento odstín je pro mě hodně unikátní a originální. Jde o jemné třpytečky až prach v barvě perleťové, která přechází (dle světla) do fialové. Kromě toho lak obsahuje velké množství různobarevných maličkých puntíků. Lakování nebylo nijak těžké, konzistence je dobrá, nijak lak netekl, dokonce i velmi rychle schnul, takže se dalo lakovat další vrstvu poměrně brzy. 
Pro plné krytí stačí dvě silnější vrstvy, ale foťák mi to trošku "žral" takže mám vrstvy 3. Jde také o delku nehtů a celkově jak se Vám to bude líbit. Posloužit v jedné vrstě může i jako efektový. Výdrž laku byla velmi dobrá 4-5 dnů, poté se začal v kousích loupat. Odlakování bohužel žádný med, doporučím dlouho nechat tampónek a nebo raději alobal.
Lak má hrubší povrch a pro větší lesk bych doporučila 1 až 2 vrstvy TC. 


OPI Charmmy & Sugar

OPI Charmmy & Sugar

OPI Charmmy & Sugar

OPI Charmmy & Sugar

Hodně se tento lak leskne a je docela oříšek ho dobře vyfotit, ale věřte že je to opravdu krasavec a na každém světle trošku jiný :)


Druhým kouskem je odstín  Let´s Be Friends! Jde o velmi světlounkou růžovou, ve které je velký podíl bílé barvy. Lakování nebylo úplně bez problémové. Lak je trošku tekutý a je potřeba lakovat rychle a hlavně mít štěteček opravdu položený celou svou délkou na nehtu, tak abyste nanesly co nejlépe barvu. Trošku má tendence dělat "plešky", ale dá se to zvládnout. Pro plné krytí spíše 3 vrstvy. Schnutí delší, ale zažila jsem i horší laky. Na nehtech vypadá opravdu božsky :)

OPI Let's Be Friends

OPI Let's Be Friends

OPI Let's Be Friends


Třetím kouskem je odstín Small + Cute = ♥ Jde o velmi pěknou světlounce růžovou ve které je velká kapka meruňkové, broskvové. Ideální odstín i na různé formální příležitosti. Lakoval se celkem dobře jen je opět víc tekutý než bych si přála. Opět je důležité mít dobře položený štěteček a 2 až 3 vrstvy. Schnutí rychlejší než u světlého kolegy. Všechny odstíny se pěkně lesknou. 

OPI Small + Cute = ♥

OPI Small + Cute = ♥

OPI Small + Cute = ♥


 


Čtvrtým kouskem je odstín Super Cute In Pink. Tento odstín je střední fialová, studenější, který je jelly, tedy lehce průsvitný trošku jako želé. Ale v tomto případě více krémový a tím pádem ne až tak průhledný jak u jelly laků bývá zvykem. Lakoval se velmi příjemně, konzistence je tak akorát. Pro dostatečné krytí stačí dvě silnější vrstvy. Lak schnul velmi rychle a opět se krásně lesknul. Opravdu moc povedený kousek. 

OPI Super Cute In Pink

OPI Super Cute In Pink

OPI Super Cute In Pink


Posledním kouskem, který vlastním, je odstín Starry - Eyed For Dear Daniel. Tento kousek je pískový v krásné fuchsiové barvičce. V laku také problikávájí stříbrné částečky. Lak je trošku hrubší, ale nic závratného a vždycky se dá přelakovat TC, ale já dávám přednost pískové variantě. Pro plné krytí stačí bohatě 2 vrstvy. Schnutí, jak se dá od pískového laku očekávat, velmi rychlé a výdrž se zatím zdá ok. 

OPI Starry - Eyed For Dear Daniel

OPI Starry - Eyed For Dear Daniel

OPI Starry - Eyed For Dear Daniel


Všechny laky jsou lakovány bez TC.

Doufám, že se vám tento článek bude líbit, snažila jsem se :)

Co říkáte na Hello Kitty kolekci od značky OPI? Máte nějáký kousek doma? Nebo uvažujete, že si nějaký koupíte?