Zdravím, 

už dlouho tu nebylo nějaké to nákupní šílenství a protože si mimořádně pamatuju co jsem si za první dva měsíce roku koupila či dostala..je to tu :)


Jako jedny z prvních nákupů zde máme 3 kousky ze Sephory a to Nailsinc. Ideální odměna za poslední zkoušku na jednom mém magisterském oboru..hurá :D O růžovém už jste mohly číst zde. Stejně jako o celém povedeném nákupu, tak se nebudu opakovat. 


Další laky, kterým nešlo odolat, jsou Maybelline Super stay, na které byla akce 1+1 v drogérii Teta.  


Jedna návštěva Rossmanna a jak to dopadne. Flormar Up to 7 days, který je už také na blogu. A také láček (duochrom) z limitky Rival de Loop. Na fotce je také lak z nového Catrice sortimentu, pro tyto barvičky mám teď slabost. 


V Lednu jsem také byla na "šopovacím" dni s mamkou a byla tak hodná, že mi koupila tyto laky. L´oréal už jste opět mohly vidět .
Na holo lak od Rival de loop se moc těším :)Nové H&M laky jsem chtěla dlouho vyzkoušet a když jsem byla v Praze nešlo odolat. Opět duochrom, jinak musím říct, že krom holouše, který byl pouze v sadě a pak trošku zajímavějších barviček nic moc. Ikdyž výběr je veliký. Na fotce je také poslední lak od Moje kosmetika, který mi chyběl z podzimních a zimních řad.


Mám tu také ještě zbytky z Vánoc :D Tady jsem si za penízky z nich koupila vytoužené Opi Hello Kitty. Už jsou opět kompletně na blogu. 


V Únoru jsem měla také úžasnou příležitost se zúčastnit eventu se značkou Sparitual a dostala jsem krásnou taštičku plnou věciček. Jinak článek na celou akci je opět na blogu zde


Také jsem si na této akci pár věciček koupila, kdo by odolal, když je v místnosti plné laků a péče atd. Krém na zjemnění a hydrataci kůžičky a jeden lak z limitky 2014 a 3 miniatury.

 
V Lednu mi také dorazila objednávka z eshopu Bornpretty. Ještě o vánočních svátcích měli akci na destičky 50% dolů a tak jsem měla o zkouškovém radost. Brzy tu snad bude článek s razítky. Tyto destičky mě v akci stály asi jen 200kč :D


Klasicky jsem potkala výprodej Essence i Catrice. Samolepky jsou moc pěkné a těším se na zdobení s nimi. Také mám makeup, protože za 35 kč proč nevyzkoušet a musím říct, že špatný není.


Poslední skupinkou je nějaká ta péče a dekorativka. Konečně jsem v Dm objevila novou řadu Dove na kudrnaté vlasy..hurá. Už poctivě testuji a dám Vám vědět. Pak tu máme "antipoťák", ten nejlepší (zvlášť, když je na něj v Tetě 50% dolů). Můj asi nejoblíbenější krém z Avonu z řady Anew pro hydrataci (tento je vhodný na normální pleť, mají i na suchou a ten ještě více hydratuje). Opět na něj bude článek. Nový makeup se hodí vždycky, zatím ještě nevím jestli mi 100% sedí, ale špatný není a také moje nejoblíbenější řasenka což potvrdilo i spotřebováno.

Z nákupů a dárečků je to asi vše. Snad jsem na nic nezapomněla, fotky jsou takový mix, přece jenom často můžete mé nákupy vidět na Instagramu. Sledujte mě tam a nic Vám neunikne :D Jsem ráda, že plno koupených věcí už má svůj článek na blogu a mohu Vám prozradit, že mám teď mnoho nápadů co psát tak snad to tu bude nadále tak akční. 

Leden i Únor byl opravdu na nákupy i zážitky bohatý, nebýt jen těch stresů a ne úplně ok zdravotního stavu. Vám přeji ať je Březen, a nejen on, pozitivní a těším se na Vás u dalšího článku :)

Dejte vědět jestli Vás nakupovací články baví. 
A taky čím jste si napsoledy udělaly radost?