Zdravím,myslím, že v poslední době je trend, aby každá značka měla laky, které jsou trošku jako gel laky, ale nemusíte používat LED/UV lampu. Tyto laky jsou rychleschnoucí a jsou vytvrzovány pomocí UV světla. Někdy je uváděno denní světlo, někde přímo slunce. Každopádně základem pokud tato technologie má fungovat je, aby lahvička byla zatmavená a tím pádem se vlastně lak už v lahvičce neničil. 
Sama mám zkušenost s Ever Glaze (bohužel jsem si smazala fotky-jinak mám článek napsaný), dále s Vinyluxem od značky CND článek zde, potom taky s laky Up to X od značky EBD článek zde. Taky jsem měla na nehtech laky Gold od značky Sparitual, ale tam určitě nelze ještě soudit, ale první dojem byl velmi dobrý. A nyní ještě 7- denní laky od značky Flormar. 
Tyto laky má dál GS, ale tam se mi nezdá ta lahvička, která je průhledná, ale to stejné má i teď Essence, kdy lahvička je opět průhledná. Samozřejmě i další značky (OPI,GS, Sally Hansen) mají či budou mít tento systém laků.
Musím říct, že jsem si nakonec vybrala moc pěkný odstín a to tmavší růžovou lehce s kapkou fialové, fuchsiové. Lakoval se velmi dobře, dobrá konzistence i štěteček. Pro plné krytí 2 vrstvy a musím říct, že velmi rychle jak barva, tak následně speciální TC uschnul. Co se týká výdrže, poctivě jsem ho testovala po celých sedm snů. A musím říct, že pro tu výdrž alespoň u mých nehtů je potřeba mít dobře zalakované špičky, v tom případě mi vydržel opravdu 7 dnů...poslední den už nebyl naprosto dokonalý, ale pořád dobře nositelný. 
Co ještě musím pochválit je to, že byl celou dobu nádherně lesklý, byla radost se dívat na nehty.  Fotky jsou pořízeny asi 4-5 den nošení, proto už jdou vidět lehké odrosty, ale zase aspoň vidíte jak lak vypadá po delším nošení :) Kdyžtak na mém instagramu najdete fotku, kdy jsem ho čertvě nalakovala :)


Za mě musím tyto UP to 7 days pochválit, samozřejmě jde i o kvalitu nehtů, které mám tvrdé (křehké) a tak na nich přece jenom laky lépe drží a také zalakované špičky dělají své. Uvidíme při další aplikaci, ale zatím jsem nadšena. Cena sady laků je v Rossmannu 189kč, seženete i na eshopu Flormar zde.  


Máte doma nějaký systém laků, které slibují delší výdrž? A jak Vás zaujal právě  Flormar?

Přeji pěkný den :)