Zdravím, 

v sobotu jsem měla úžasnou příležitost se zúčastnit semináře (eventu), který pro pár blogerek přichystala značka Sparitual. Setkání bylo velmi příjemné a moc si vážím, že jsem poznala takové odborníky přímo v akci. Celým dnem nás provázela paní Veronika Mořkovská společně s Lenkou. Během dne se také přidal pan Mořkovský, který nás poučil zase o jiných zajímavých věcech týkajících se nehtů, hygieny atd. Setkání probíhalo v nově otevřeném Showroomu značky a to v Praze na adrese Geologická 2a. Pokud Vás značka zaujme, určitě se do jejich showroomu ať už v Praze či Brně můžete zajít podívat. 
Zdroj: Sparitual

Zdroj: Sparitual

A teď už trošku více o samotné akci a značce Sparitual.

Limitky roku 2015, podzim, léto a zima

Myslím si, že stále tato značka není tak známá, ikdyž české blogerky už se o povědomí zasloužily a díky nim jsem i já před cca rokem a půl na tuto značku narazila. 

Sparitual jako značka vznikla v roce 2004 a zakladatelkou je Shel Pink. Líbí se mi propojenost značek, kdy její tchán je Jeff Pink, tedy zakladatel značky Orly. Taková rodinná posedlost laky a péči o nehty :D  

 "Pomalá krása pro rychlý svět"

Sparitual vznikl především jako spa kosmetika pro salony, které se věnují mani i pedi a dále i masážím. Tomu je přizpůsoben i sortiment. Který je primárně rozdělen do 4 řad, které mají rozdílnou vůni a to Jasmín, Pelargonie, Kadidlo a Zázvor. V řadách naleznete peeling, masážní mléko, tonikum, olej, koupelovou sůl a další. 

Stálý sortiment
Co se týká nehtové péče, velmi mě už dříve zaujaly jejich podlaky na daný typ nehtů, péče o kůžičku, odlakovač,  nadlaky a taky pilníky. O všem vám ještě více napíšu. 
Samozřejmě má Sparitul ve své nabídce i mnoho laků, které jsou také rozděleny do 4 řad. Krom toho má od minulého roku v nabídce 36 nových stálých barviček, což jsou například neonky, třpytky. Sparitual každý rok přichází nejméně se čtyřmi limitkami (často ještě i s nějakou speciální). Od loňského roku má v nabídce také laky z řady Gold, které nahrazují gel laky a to podobnou výdrží až 14 dnů, ale nemusí se tvrdit v lampách, pouze denním světlem. Jsou tedy zdravější a velmi oceňuji jak rychle schnou a dokáží i lehkou rýhu vyhladit!
Laky Sparitual jsou známé také tím, že jsou 5 free, tedy neobsahují DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici a kafr. Jsou veganské a neobsahují lepek. 
Skleněné lahvičky jsou vyrobeny minimálně z 50% z recyklovaných materiálů a to je dle mě velmi příjemné. Není potřeba přírodu pouze zatěžovat.  Sparitual ctí ještě plno dalších hodnot a koho to ještě více zajímá doporučuji jejich papírový katalog, kde nejenom, že se vše dočtete, ale je tam i popsán kompletní sortiment.  
Co se týká výrobků (péče) určitě se o nich ještě více rozepíši v dalším článku.

Stálý sortiment

Celý den se Sparitualem probíhal nejprve příjemným přivítáním a výborným občerstvením, je příjemné dát si ve společnosti stejně "postižených" slečen sklenku sektu s jahodami :) 
Celé dopoledne jsme se věnovali informacem o Sparitualu, jeho sortimentu. Bylo nám vše detailně vysvětleno, jak vznikla značka, čím vším se řídí, jak se vyrábí, složení atd. Měly jsme možnost si také vše očuchat, vším se namazat a také vyfotit. Neminuly nás ani informace o stavbě nehtu, typech nehtů, jaké pilníky používat a jaké ne, jak odlakovávat jak pilovat atd. Vše bylo názorně ukázano, či nakresleno na tabuli. Také jsme viděli názornou ukázku celé manikury tak jak se v salonu Sparitual dělá. Bylo to velmi poučné a dozvěděli jsme se jak je to ucelený proces, který na sebe navazuje a měl by sloužit i jako relaxace, kdy si klientka odpočine. Součástí je i masáž rukou až k loktům. 
Dalším zajímavým tipem byla informace o gymnastice a následném prokrvení rukou, pomocí malého cvičení, které jde uplatnit i na nohy. 

Zdroj: Sparitual
Po této části jsme se přesunuly na oběd, který jsme celý "prokecaly". Odpolední program byl věnován praktické části, kdy jsme si vybraly nějaký lak z řady Gold a pod vedením paní Veroniky a Leničky jsme si odlakovaly nehty, pilovaly, postaraly se o kůžičku a následně lakovaly. Bylo příjemné se moci zeptat či si poslechnout co kdo dělá špatně či právě dobře. Ač lakuji už dlouho stále se mám čemu učit! A nevěřili byste jak se mi klepaly ruce..:( :D

A jdeme na to :)

Zdroj: Sparitual
 Můj vybraný lakA tady jak se soustředím na olejíček..:D

Zdroj: Sparitual

 A můj výtvor, za foto děkuji Lence :)

Zdroj: Sparitual

Poté jsme si ještě chvilku povídali a pomalu byl čas se rozloučit. A já se ještě podívala po Praze a čekala mě dvouhodinová cesta po dálnici domů.
Na fotce je vše co jsem od Sparitualu dostala, ještě jednou moc děkuji! Jmenovka je krásná! 

A ještě můj nákup :)

   
Musím říct, že toto setkání bylo úžasné a stále z něj čerpám pozitivní náladu. Bylo příjemné potkat tak zapálené lidi do své práce, prostě pravé odborníky, dozvědět se tolik informaci, zopakovat si to co znám, více se seznámit s touto značkou, vše si vyzkoušet, pokochat se laky, seznámit se se skvělýma a sympatickýma kočkama, které laky a kosmetika taky baví. 

Děkuji moc týmu Sparitual za pozvání a za krásně strávený den s dokonalou péči o nás a těším se na další setkání :)

PS: Plánuji ještě druhý článek, který se bude věnovat péči o nehty spolu s radami a informacemi, které jsem se díky Sparitualu dozvěděla. Pokud máte jaké dotazy, co by Vás zajímalo, pište :))

Doufám, že Vás článek zaujal a není moc dlouhý, ale pořád bylo co psát a stejně to není vše.  Stránky a eshop značky Sparitual naleznete zde. 

Znáte značku Sparitual? Určitě budu ráda pokud i vy se svěříte jaké výrobky či laky máte a jak jste spokojené?
Nebo jestli máte nějaké dotazy? :))

Krásný den!