Zdravím,

Od začáku roku se mi daří plnit blog značkami laků, které tu předtím nebyly. Jednou z nich je i značka Nailsinc, která se momentálně doprodává v Sephoře. Někdo tvrdí, že laky úplně končí, někdo, že budou nové odstíny, tak se necháme překvapit. Laky vyprodávali za poloviční cenu, tedy za 190kč. Trochu se obávám, že teď už bude výběr nulový, ale třeba stále doplňují.


Já jsem jeden lak této značky dostala na Vánoce a další tři si koupila za odměnu za poslední zkoušku v jednom z mých magisterských oborů. Navíc byla akce 2+1, takže jsem platila 380kč za tři laky, které by původně stály 1200. A to se vyplatí :D 


A teď už k laku. Jde o výraznou střední růžovou, která jde lehce do červena (záleží na světle). Efekt má opravdu gelový, tedy se krásně leskne. Co se týká lakování, konzistence ok a šteček taky příjemný, ikdyž trošku tlustý. Pro plné krytí je potřeba dvou vrstev, ale schnou velmi rychle, takže za mě v pohodě. Výdrž tohoto laku mě velmi potěšila, držel mi totiž 5 dnů a nebýt toho že mi při práci trochu popraskal, vydržel by i déle. To je tak když něco budujete, to prostě žádný lak nevydrží. Na prsteníčky jsem použila efektový lak od značky L'oréal, tento láček v odstínu Boho look jsem chtěla už nějakou dobu. Příjde mi naprosto božský, sladký. Obsahuje totiž drobné růžové puntíky, nitky a navíc velké bílé kytičky. Kytiček v laku není málo a dají se pohodlně lovit.  

Dle fotek se mi zdá, že by to chtělo kapku červeno-oranžové k výsledné barvě přidat. Nevím proč se zrovna tyto barvičky tak špatně fotí. Ale zase bylo příjemné fotit konečně venku, snad to teď bude častější a sžiju se s foťákem víc a víc :) Zatím měl prostor havně v domácích podmínkách :)
Máte nějaký lak od značky Nailsinc? A co na ně říkáte? 
Přeji krásný den :)