Zdravím, 

Tentokrát mám pro Vás celkem novinkové laky z kolekce Gel od GS. Tato řada má už jednu skupinku odstínů, kde byly především růžové a červené. Tato skupinka má spíše zímní, podzimní barvičky, které ale využijete i mimo toto období. 

Tyto kousky které Vám teď ukážu jsou božské a určitě to není naposledy co je nosím. Už ve chvíli kdy jsem je kupovala jsem si říkala, že se k sobě božsky hodí a myslí, že fotky to potvrdí :)
Světlejší odstín č. 09 je trošku podobný odstínu z první skupinky, ale je více do meruňkova, taková staro růžová - staro meruňková :D Moc pěkný, decentní odstín. 
Druhý odstín č. 08 je ve velmi zajímavé barvičce, taková burgundy s kapkou hnědé a vínové. No spíše podle fotek ho posuzujte.


Oba laky mají velmi příjemnou konzistenci i štěteček je moc dobrý a dobře se s ním pracuje. Tmavší lak kryje perfektně v jedné vrstvě, světlejší spíše ve dvou. Schnutí bylo taky docela bleskovka a musím velmi pochválit výdrž, která byla nadstandardní - 6 dnů. A to nemám jejich speciální TC, ale TC jsem použil, a to od značky Nubar.
Co říkáte na novou várku GS laků? Máte už nějaký doma?