Ahojky,

tento článek plánuji už dlouhou dobu, ale ot nestíhám. Což Vás asi nepřekvapí :D Od podzimu bojuju se školou a celkově se životem..:D Do toho mám pocit totální ztráty energie a tak. Ale blog mě stále baví, jen najít víc energie a bude :)


Essence už na podzim oznámilo, že vydají Adventní kalendář, původně to chvilku vypadalo že bude i v ČR. Bohužel nakonec opět nic :( Drogérie neměly prý zájem! No myslím že je to velká chyba, když jsem viděla jak všude mizí a všichni ho v Německu kupují. A než vám popíšu co v kalendáři je, se musím zmínit jak jsem se k němu nakonec dostala..:D
Mám štěstí na moc hodného přítele - snoubence který, když jsem mu řekla že kalendář v ČR nebude, řekl, že ho nějak seženeme. V říjnu jsme měli v plánu výlet kousek za Vídeň, kde už začínají Alpy na jednodenní výšlap. Výlet byl úžasný, hlavně jsme si vychutnali krásnou přírodu a trošku sněhu. Cestou jsme se stavili v Dmku a Müllerovi a nikde nic...tak jsem si už říkala, že mám asi smůlu, že je vyprodaný. Měl být totiž v prodeji někdy od října a na německých instagramech už byl všude nafocený. Ale Rakousko je na tom asi jinak. Tak jsem bohužel trochu smutná odjela domů.  Ale osud tomu chtěl a jeli jsme ještě v listopadu znovu do Vídně. Už máme takovou tradici tam před vánoci zajet. A skoro hned jsme zamířili do Müllera s tím, že jsem děsně nedočkavá jestli tam kalendář je. Asi je Vám jasné, že tam byl...jinak o čem by byl tento článek :D
Přítel šel první a už jsem viděla jak se pro něco ohýbá a pak se s kaledářem otočil...to bylo radosti :D A já si už plánovala kolik Dmek cestou navštívím, abych ho ulovila, a nakonec Müller opět nezklamal. A mimochodem V G3(nákupní centrum před Vídni) byl kalendář jen v M. A v Dmku nikde, ani cestou, nebyl (teda stavovala sem se pak už jen v jednom), nakonec jsem ještě jeden zahledla v Bipě v Laa. 

No ani nevíte jakou jsem měla radost, že kalendář mám a pyšně jsem ho vyfotila a nechala u rodiču aby tam na mě 14 dní počkal. 

Musím říct, že jsem se tak těšila, že jsem první okýnko "loupala" už před půlnocí na 1.12. :D


A teď už ke kalendáři. Nebyl nejlevnější, tedy 25 Euro, ale obsahoval 20 barevných laků, přičemž mnoho barviček je originálních a všechny jsou moc pěkně. Každá lahvička má 5ml, dále bylo v kalendáři 5 efektových laků. Kalendář obsahoval taky dva pilníky ve vánočním designu - perníček a punčoška. Krásné jsou také nálepky, které v kalendáři byly a na Štědrý den jsem tam našla malou taštičku, do které si teď budu balit laky na cesty


Kalendář je pěkně udělaný i v tom, že každé okýnko ma vevnitř na dvířkách různé pěkné nápisy, různě motivační větičky atd. Každý den byla radost otevřít okýnko, pokochat se lakem a přečíst si co mi Essence přeje :)


  

 


Doufám, že Vás tento dlouhý článek nenudil, ale chtěla jsem o kalendáři napsat. Protože je to opravdu škoda, že se k nám nedostal, a třeba pokud bude letos opět kalendář, tak se u nás už objeví a nebo budete vědět, že se pro něj vyplatí/nevyplatí zajet. 

Krásný den Vám přeji :)