Zdravím,

po menší pauze přináším další lak, který je vytoužený a dostala jsem ho na Vánoce. Jedná se o značku ILNP, která je velmi zajímavá. Má příjemný design lahviček, kdy je u dna jakoby zářez v lahvičce, dále má super štěteček a hlavně to nejzajímavější - úžasné barvičky, které jsou z velké části holografické, či plné holo třpytek, střípků, či kombinace všeho uvedeného. Prostě něco úžasného, určitě mrkněte na jejich stránky, či na swatche barviček a nebo na eshop odkud laky ILNP sama mám a to na Nailland :)Lak je v základu světlounce fialový a obsahuje velké množství stříbrných střípků a na světle se také ukáže silný holografický efekt. Záleží tedy na světle co vykoukne jestli holo nebo střípky nebo dokonce kombinace obou :) Je to opravdu nádherný kousek!
Výborně se lakoval, pro plné krytí dvě silnější vrstvy. Neměla jsem problém ani se schnutím, které netrvalo dlouho. Jak konzistence, tak stěteček, vše bylo naprosto v pořádku a dobře se s lakem pracovalo. Co musím ale především, kromě nádherné barvičky, zdůraznit je výdrž. Tento lak jsem nosila týden a celou dobu byl skoro jako nový. Samozřejmě k tomu přispěl base a top coat, ale i tak jsem nadšena. 

 Na prsteníček jsem po dlouhéé době razítkovala, zatím jen lehce, nechtěla jsem tento velmi zajímavý odstín přerazítkovat. Určitě do budoucna chystám články o razítkování, uvime jak mi to dále půjde. Snad jde poznat, že jde o korunku, která takto u lůžka nehtu vypadá dle mě velmi efektně :)Tentokrát to bylo hodně o experimentování a snahu zachytit jak střípky tak holo efekt, tak omluvte množství fotek.