Zdravím, 


o Vánocích jsme dostala tolik vytoužených laků, že nesmím otálet a musím fotit. Musím si je přece užít a taky Vám je ukázat. Často mi příjde, že si je buď šetřím, nebo nestíhám lakovat. A když už nalakuji nosím lak dlouho a nebo mám pak prostoj kdy mám nehty volné, jako například teď. Takže šup jdu zas lakovat.


A Vám teď ukážu značku Fun lacquer, která má u mě premiéru. Lak seženete krom oficiálních stránek také na Naillandu. Tento eshop je pro mě něco jako ráj. Určitě na něj mrkněte, pošta sice není nejlevnější (12Euro), ale nad 75 Euro je zdarma, tak to se dá, aspoň na společnou objednávku :)
Tato značka vyrábí nádherné kousky, jak duochrom laky tak holografické či kombinace. Prostě mrkněte a uvidíte :) 

  

Tento kousek je nádherný a já jsem neodolala ho nalakovat na Silvestr a výborně se pro tuto příležitost hodil, zvláště když je z kolekce nazvané Nový rok. Je to v podstatě (alespoň ve stínu) stříbrný lak, ale na světle se ukáže, že je v podstatě tvořen jen a jen holo třpytkami! Pro plné krytí určitě dvě silnější vrstvy a nebo dát na nějaký stříbrný lak, ale já jsem nosila dvě vrstvy a přišlo mi to ok. Lakování bylo příjemné, ikdyž je lak tvořen třpytkami nebyla konzistence příliš tahavá atd. Schnutí každé vrstvy nebylo dlouhé a poté pro vyhlazení i prodloužení výdrže jedna vstva TC. Štěteček je taková klasika, ani moc tenký ani tlustý. Konzistenci už jsem zmínila, překvapila mě, když si vezmu množství třpytek. Jinak lak je nádherný už sám o sobě v lahvičce a má i svou krabičku..:)


Co ještě pochválím je výdrž..nosila jsem ho 5 dnů, což se u třpytek tak často nestává, poté se začal loupat.  

Určitě tento nádherný lak u mě nevidíte naposledy, je to opravdový krasavec! 

Co na něj říkáte?
Máte nějaký lak od značky F.U.N?