Zdravím,

tentokrát jsme tu se snad oblíbeným článkem o dárcích. Určitě to nevnímejte jako vychloubání co jsem dostala. Spíš se s Vámi chci podělit o radost z dárků a trochu Vás nalákat co se tu brzy objeví. 


Tak a můžeme začít..:)

Nevím jestli budu vypisovat všechny odstíny, ale pokud Vás odstín či recenze na věcičku zajímá, určitě napište :) 


Nejprve tu máme stojánek naplněný dekorativní kosmetikou. Letos jsem nějak moc neprahla po dekorativce..:D Že bych měla vše potřebné? :D  Rtěnka a stín od Kiko, potom rtěnka Miss sporty a hlavně další věcičky od Kosmetika Moje. A to řasenka a rozjasňující pudr.


Potom troška té tělové péče. 


Taky mi bude letos teploučko na nohy. A ty s Olafem milují kočky, furt koušou nos a celkově s botkama bojují..:D 


Velmi mě potěšily omalovánky, které se v tomto stresovém období budou hodit. 


Dále dokonalý balíček, který zase potěšil mě tvořivé já (trošku víc teď toužím tvořit na nehty i něco náročnějšího, tak uvidíme). Podložka na razítkování a obecně zdobení, laky na razítkování a destičky s razítkem. 


Vždy jsem hrozně ráda četla, ale teď se fakt snažím a tak mě mnoho knih potěšilo, část jsem měla přímo pod stromečkem, zbytek při akci v knihách Dobrovský.Teď zase kousek dobrot z M&S a taky dvoukilovka gumových myší a nějaké ty věcičky na imunitu a aktivitu, což teď velice užiju. Velkým mega dárkem je nový mobil LG G4, který je výborný. během chvilky jsem si ho zamilovala, božsky fotí, což už můžete (snad) vidět na instagramu.A přícházíme k něčemu o co hlavně zde na blogu jde. První skupinka je péče o nehty v podobě podlaku na hydrataci nehtů od značky Cuccio, také másílko od stejné značky. Olejíček od manufaktury, péče od CND a také pilníky značky Sparitual (nejlepší!), štěteček od modeláže nehtů a odlakovač Sephora. A v neposlední řadě předplatné časopisu modeláž nehtů. Jupí.A přícházejí laky :) 
Letos jsem dostala tak moc vytoužené kousky a tolik nových značek. Prostě lakové nebe.


A poslední skupinka s mým novým náhrdelníkem a to mi ještě Ježíšek řekl, že jeden balíček se šperky a nehtovým zdobením mi teprv dorazí..:) Juuhůů.  

Velkým předčasným dárkem, či dárkem k Mikuláši byl úžasný adventní kalendář Essence. Bylo úžasné si každý den "loupat" lak. Určitě ještě kalendář nafotím a ukážu Vám barvičky. Pokud bude i další rok, doporučuji!A poslední fotečka, kterou Vám ukážu je něco pro vylepšení fotek a celkově rozšíření koníčku. A to nový objektiv a kruhové světlo. Tyto dárky máme s přítelem společně, protože oba nás baví focení :)  
Přiznám se, že pár věcí jsem nefotila, jako například nový vlněný kabát, šálu, oblečení ze Zootu, něco málo do domácnosti a také dva kosmetické balíčky. 

Jednoznačně jsem  byla moc hodná, no..:D A kombinace narozenin a Vánoc je prostě bohatá :D Jinak jsem si Vánoce užila a dokonce jsem chvilku nemyslela na stres spojený se školou a snad si i maličko odpočinula. Ikdyž třeba Štědrý večer byl nějaký hektický a trošku zlobila vzdálenější rodina, ale to už k tomu patří. Nemůže být vše dokonalé, je potřeba vše co nejvíc vnímat "v pohodě". 


A jaké byly Vaše Vánoce? A co pěkného jste našly pod stromečkem? 
Velmi se těším až si počtu :)
Krásný a úspěšný začátek týdne!