Zdravím, 

konečně přináším další nehtíky, které jsem tvořila už minulý víkend. Bohužel jen nestíhám psát, ale snad i pár dnů před Vánoci se inspirace či vánoční fotky hodí :)Použila jsem opět lak z vánoční limitky Essence a to odstín Pink & perfect, který je fialový, ale je šmrncnutý další barvičkou, asi spíš růžovou. Opravdu nevím jak lépe jej popsat, ale fotky odpovídají, takže si můžete představu udělat z nich :) 
Lak se lakoval velmi dobře, opět dvě tenké vrstvy. Schnutí velmi rychlé a i výdrž s TC nebyla špatná, kolem 4 dnů. Na prostředníček jsem použila zmrzlý lak, opět Essence v odstínu The iced, který je součástí zimní limitky Winter wonderful! Tato kolekce je už dostupná v Globusu. Lak je opravdu jakoby zmrzlý a má posněžený povrch, který se třpytí. Schne trošku do hruba, ale kryje ve svou vrstvách. Výdrž byla opět kolem 4 dnů. Psteníček jsem ještě dozdobila poprvé! kreslením pomcí velmi tenkého štětečku a bílé akrylové barvičky. Jde o sněhovou vločku pokud by to nešlo poznat a poté malé tečky :) Vše jsem zalakovala TC, který nemaže výtvory, například od značky Konad. Co plánujete za nehty ke stromečku? 
Já jsem chtěla lakovat už dnes 22., ale dnes jsem celý den dodělávala cukroví a plno dalších věcí (ať žijí letošní Vánoce, kdy nic nestíhám :D. Tak snad odpoledne 23 něco stvořím. Ale můžu Vám ještě slíbit alespoň jedny vánoční a pak tedy ty ke stromečku :)
Krásné Vánoce!