Zdravím,

Myslela jsem si, že to bude s vánočním lakováním horší, ale nakonec mám nafocenou už skoro celou kolekci Essence (dnes si můžete přečíst první díl) a několik zdobení. Škoda, že to tak nešlo už od začátku měsíce, bohužel mám teď tolik povinností a stresu, že jsem ráda, že existuju..:D Tak doufám, že co nejvíc článků výjde do Vánoc či během Vánoc. Protože pěkných laků a zdobení není dost ani během Vánoc ;)


Tato limitka je moc povedená a je to vidět všude kolem nás. Všichni jí kupují a regály jsou prázdné. Pro pobavení - nemusíte se bát, ještě ji seženete v Rossmannu, ale asi tak v Únoru..:D Asi nebudu rozvádět co přesně v kolekci je, to už asi stejně všichni víte a vrhneme se hned na laky. 

Prvním kouskem, který jsem lakovala dokonce 2x je červeno malinový odstín Red rocks, který působí na nehtech úžasně, velmi elegantně. Kryje už v jedné silnější vrstvě a velmi dobře se lakuje, jeho konzistence i štěteček jsou fajn. Flakonek je moc pěkný, skoro jako šperk a kulička se při lakování drží docela dobře, neměla jsem problém. Schnutí střední, ale TC to urychlil a výdrž byla kolem 4-5 dnů, což je na červený lak super. 
Druhým kouskem je tmavší fialový odstín se znatelným shimmerem Purple with purpose. Moc pěkný Vánoční kousek. Opět se mi skvěle nosil, je elegantní. Lakování v pohodě, jen doporučuji spíš dvě tenké vrstvy, jinak může trošku prosvítat. Schnutí bezproblémové a výdrž opět 4 dny jen se pak trošku začal na špičkách odchlipovat. 
Omluvte odlesky na fotkách, ale ladím zimní foceí, ale už brzy můžu slíbit, že to bude lepší ;) Takže taková menší zkouška :)

Co jste si z této vánoční kolekce koupily?