Zdravím :)

Bude to to po sobě ve stejném duchu značky EBD a jejích Up to x. Původně jsem plánovala článek na Ever Glaze (tedy také na dlouhodobé laky), bohužel mi někam zmizely fotky, takže až ho znovu nafotím, článek bude. A tak tu je druhý pán v řadě..:D


O značce už jsem několikrát psala, tak tedy to hlavní, laky slibují prodlouženou výdrž spolu s jejich TC a naví stále přicházejí s novými odstíny :) 

Tento odstín je pro mě taková klasika, kterou mám už několik let ráda a to střední růžová, trochu taková zastřená, lehce starorůžová, ale i tak jde o tmavší barvičku. Je výrazná a  přesto decentní :) No však uvidíte na fotkách. 

Lakoval se naprosto parádně, konzistence je super a tak vše trvalo chvilku. Pro plné krytí je potřeba dvou vrstev. Schnutí taky ok, zvláště s TC EBD Rapid :) A teď to nejdůležitější u těchto laků a to výdrž. Neměla jsem problém a až 6. den se nehty začaly loupat a následně jsem další den odlakovávala. 
Prsteníček jsem doplnila "novinkou" od Avonu a to krajkovým efektovým lakem. Tento je v odstínu Delicate pink. Jsou to velmi povedené laky (ještě mám jeden a lituju, že teď v katalogu nejsou :() Jde o průhlednou tekutinu plnou velkých, středních a drobných puntíků ve třech barvách a to bílé, světle meruňkové a potom tmavě růžové. Tyto barvy spolu s různou velikosti vypadají velmi efektně. Podobné laky mám od značky Cuccio, které jsou o dost dražší, takže pokud chcte, můžete vyzkoušet tyto od Avonu (snad ještě v kalatogu budou). Dobře se s lakem pracuje a puntíky jdou štětečkem dobře rozmístit.
Teď jsem si vzpomněla ty tmavě růžové puntíky jsou totiž pruhované stejně jako fialové u laku Cuccio! :) Snad je to trošku vidět. Co říkáte na tyto puntikaté laky od Avonu? :)