Zdravím po dlouhé době :)


Už máme nějákou dobu podzim a k němu se výborně hodí duochrom laky. Jak já s oblibou říkam "přepínací" laky. Vždy mají alespoň dvě barvičky, které se v závislosti na světle mění. Toto jsou vždy velmi originální laky, se kterými se nikdy nenudíte. Jen škoda, že poslední doobu vídám už známé kombinace barviček, ikdyž tato mě překvapila. 

Tento lak z řady 10ti denních laků od značky EBD je v celku nový kousek (byl k sehnání na veletrhu, snad bude brzy i na eshopu). Barevně jde o fialovo-zlatý kousek. Kde je maličko vidět i bronzová. Lahvička i štěteček, vše zůstává stejné jako u předchozí várky laků. 
S lakem se pracuje velmi dobře, pouze není moc dobře krycí a tak doporučuji alespoň tři vrstvy. Co se týká schnutí a výdrže, použila jsem nový TC právě od značky EBD a to Rapid, tedy rychle schnoucí. Nehty jsem měla velmi brzo suché a nijak sem si je po 10 minutách nepoškodila. Co se týká výdrže, je vidět, že TC sedí k laku, protože mi nehty pěkně vydržely 5 dnů, poté jsem  je v podstatě nepoškozené sundávala. Při předchozím lakování jsem TC Rapid použila na jiný lak a výdrž tak oslňující nebyla. Ovšem zatím z toho neusuzuji výrazné závěry, všechno chce čas. Ale TC rychle vysuší a prodlouží výdrž, pouze moc lesku nedodá :(Fotky nejsou nejdokonalejší, ale představte si, že jsem víc než měsíc nefotila :( A navíc zachytit pěkně duochrom je pro mě skoro vždy problém, ale tak snaha se cení, ne? :)

A teď asistent, který by prodal vše všem...:D


Přeji pěkný den a těším se na případné komentáře :)