Zdravím po delší době :)

Konečně jsem tu s daším lako článkem. Pravidelnost je teď u mě nedostatkové zboží, snad se to změní. Námětů, dokonce i hotových fotek je hodně, jen čas a celkově psaní vázne. 


Vždy mi udělá radost vyzkoušet značku laků, kterou zatím neznám a tou byla značka Ocean. Tyto laky jsou velmi levné a především je seženete v malých, zapadlých drogérkách. Na internetu jsem je zatím nenašla a v Jasmíně v Brně už třeba neonky byly vyprodány, byl prý o ně velký zájem. Seženete je v různých barvách, třpytkách i oblíbených neonových barvách, jen musíte mít štětstí. 
Cena laků Ocean je kolem 30kč za 7 ml. 
Já jsem ukořistila dva odstíny a to svítivě meruňkovou (opravdu to není obyčejná pastelová oranžová) a fialovou s kapkou růžové, která je také krásně výrazna. Už když jsem je kupovala říkala jsem si jak k sobě půjdou a taky že jo :) 


A tuto kombinaci Vám teď ukážu :)Oba laky se lakovaly velmi dobře. Jak konzistence, tak štěteček byly příjemné a bylo velmi rychle nalakováno. Pro plné krytí jsou potřeba 2 vrstvy. Schnutí také nebylo na dlouho. Dokud byl lak vlhký ještě jsem mani doplnila o barevné puntíky (již zde jsem je ukazovala a moje nadšení z tvarů stále trvá). Velmi dobře drží, ani se neošoupou. Tvary seženete zde :) Vše jsem zalakovala TC a vesele tyto nehty nosila 5 dnů. 


Laky Ocean můžu doporučit a je určitě tyto znovu nakombinuji a možná i seženu další pěkné odstíny..musím jít na lov :)

PS: Vtipné bylo, že jsem chtěla na fotkách mít všechny ty tvary správně otočené, ale asi po 5 minutách jsem to vzdala. Fakt to nešlo..:D


Znáte laky Ocean? Zaujaly Vás? A nevíte náhodou, kde je na internetu koupit?