Zdravím :)

Když se objevily informace, že letní limitka ChG laků bude opět neonová ani nevíte jakou jsem měla radost. Bylo také jasné, že jestli si koupím jen půlku, budu dobrá....:D No asi je Vám jasné, že nakonec pár kousků doma mám (chtěla jsem uděla nákupový článek, ale nějak to nevyšlo, trochu jsem se bála, že byste utekly..:D). Tak vám je aspoň cvaknu na instáč :)


Jako první jsem lakovala krásný fialový odstín, který se bohužel špatné fotí. Je to odstín  Plur-ple. Je to taková střední fialová, ale opravdová fialová bez výrazných modrých podtónů. Tento kousek na první pohled jako neonka nevypadá, ale umí to na nehtech  pěkně rozbalit. Nevím jak lépe barvu popsat, na fotkách asi taky 100% nebude přesná. Bohužel ani swatche na netu se mi nezdají přesné, jdou spíše do modra atd. Na mých fotkách mi příjde světlejší, ale drží se fialové. Modrý tento lak opravdu není. A teď už dost k barvičce.  Doporučuji ho kdyžtak omrknout osobně.
Lakoval se velmi dobře a pro plné krytí jsou potřeba 2 vrstvy. Je maličko tekutější, ale dá se to ukočírovat. Schnutí docela rychlé a výdrž byla vemi dobrá, s TC 5 dnů. Na prsteníček jsem lakovala nový gelový lak Essence v odstínu Wild white ways. A musím říct, že to je po GS další velmi dobrý bílý lak. Pro dokonalé krytí spíše dvě vrstvy, ale v nich kryje opravdu dokonale. Konzistence je tak akorát a štěteček širší. Výdrž dobrá.


Aby toho nebylo málo přidala jsem efektový lak z neonové kolekce. V odstínu Point me to the party. Je to můj vysněný lak, průhledná tekutina plná menších a větších neonových puntíků v pestrobarevném provedení. Jen mě mrzí, že je tam až moc tekutiny a a tak se na nehet nedostane zase tolik puntíků. Jinak schutí maličko delší, ale zase prodlouží výdrž laků pod ním.
Musím říct, že jsem se touto mani kochala velmi dlouho a i okolí mi nehty chválilo. 


Co říkáte na neonovou kolekci ChG?