Ahooj :)

Velmi dlouho tu nebyl článek se spotřebou. Poctivě jsem vše schovávala a konečně i nafotila a sepsala, ale aby toho nebylo moc budou to pouze dva články. Jsem ráda, že se stále držím si věci nafotit a zamyslet se jak moc se mi osvědčily. Takže jdeme na to Únor - Březen - Duben se představuje :)


A teď už jednotlivé skupinky :)


1. Micelární voda Nivea
To je moje stálice, mám už asi 5 lahvičku. Velmi dobře odlíčí celou pleť, také oči dokáže odlíčit aniž bych měla nepříjemný pocit. Tato micelárka nevysušuje, nepálí atd. Je vhodná i na citlivou pleť, což odzkoušel přítel. Vydrží docela dlouho a má příjemnou cenu, většinou jí kupuji kolem 100kč. 
Hodnocení: 1

2. Pleťové tonikum Cien
Pokračujeme na pozitivní vlně, toto je můj objev za poslední dobu. Toto tonikum je velmi příjemné, není cítit alkoholem, je jemné a přesto účinné. Dobře pleť dočistí a stáhne póry. Používám většinou ráno a póry jsou opravdu stažené a celkově mám pocit, že je pleť s ním v lepším stavu. Poslední lahvička co mám už je ve velmi praktickém balení s pumpičkou jako mají některé odlakovače. Bohužel při posledních návštěvách Lidlu jsem toto tonikum nenašla, snad není zrušeno! Možná jen všichni ví, že je skvělé :D
Hodnocení: 1

3. Rimmel Match Perfection makeup
Tento makeup se bohužel zkazil a tak asi jeho půlka letěla do koše. Co si pamatuji nebyl vůbec špatný, ale o něco lepší je ten v lahvičce, který se stále prodává. Ten používám velmi často a ráda :)
Vyhozeno

4. Bi-Oil
Tento olejíček je velmi zajímavá věcička, velmi multifunkční. Já ho používám především na promazání suché kůže a na strie. Poctivě jsem toto balení vypotřebovala, ale bohužel ne úplně soustavně, hlavně ze začátku a tak stále nemám definitivní názor. Ale krásně voní a výborně hydratuje. A lehce bych řekla, že má pozitivní vliv na strie. Uvidíme co další balení, které na mě čeká.
Hodnocení: 2

5. Biosilk
Můj stále nejoblíbenější olejíček na vlasy. Výborně hydratuje mé suché kudrnaté konečky a velmi dlouho mi vydrží. Už si konečně musím koupit nové balení. 
Hodnocení: 1


6. Lactacyd kapesníčky
Tady už se asi nemusím vypisovat. Moje stálice, nedráždí, výborné na cestování.
Hodnocení: 1

7. Signal zubní pasta
Opět moje stálice, výborně osvěží, má dobrou "chuť"
Hodnocení: 1

Dneska je to snad jen o mých oblíbených výrobcích..:D

8. Hloubkově čistící šampon Balea
Pro mě snad jeden z nejlepších šamponů. Výrazně prodlouží dobu než si musím umýt znovu vlasy. Dobře pění a hlavně vyčistí pokožku. A co musím také zmínit, nedráždí ani citlivou, suchou pokožku hlavy.
Hodnocení: 1

9. Wella maska na vlasy
Vyhozena, protože je prošlá. Při použití mi nepřišla ničím speciální. 

A teď se dostáváme do skupinek u kterých je vidět, že byla ještě zima. Ať žije horká voňavá vana..:)10 - 12. Tetesept koupelové soli
Spíš je to prášek, který je výborně ve vaně rozpustí. Na jednu vanu stačí i půlka pytlíčku. Krásně tato sůl hydratuje a božsky voní. Opravdový relax pro mě i přítele. Kokosová je asi o chloupek lepší než mandlová. Chci víc druhů!! :D Cena kolem 50kč, tedy není to nejlevnější.
Hodnocení: 1

13. Balea kokosová tyčinka
Opět přidávám do horké vany, stačí půlka tyčinky. Dobře hydratuje, ale voní trošku slaběji, ale i tak byla fajn.
Hodnocení: 2
14. Cien tekuté mýdlo
Tyto mýdla z Lidlu jsou výborná. Velmi dobře myjí a hlavně krásně a nápaditě voní a nevysušují! Cena 29kč! 
Hodnocení: 1

15. Isana tekuté mýdlo
Moc se mi líbil obal s tučňákem a taky jemná zimní, vanilková vůně. Příjemné mýdlo, trošku ale vysušuje. 
Hodnocení: 2

16 a 17. Listerine ústní voda
Opět moje stálice bez které si zubní hygienu neumím představit. Vždy mě ráno příjemně probere. 
Hodnocení: 1

18. - 20. Pěny do koupele Avon
Pokud si něco koupelového ráda kupuji z Avonu, jsou to pěny do koupele. Mají o vánocích vždy nápadité obaly. Pěny jsou fajn, výborně pění a výrazně nevysušují. Tyto měly i moc příjemnou parfemaci.
Hodnocení: 2

A to je za první spotřebováno po delší době vše. Nebylo toho zrovna málo a samé docela fajn produkty. Už brzo se můžete těšit na další spotřebu za Květen, Červen, kdy uvidíte i nějakou dekorativku :)

Co jste za poslední dobu spotřebovaly vy? A znáte nebo používáte něco co jsem zde ukázála?

Krásný den :)