Zdravím při pondělním článku :)

Tentokrát mám pro vás nafocený a otestovaný láček z nové limitky, která je momentálně v R. Když jsem se teď v dorgérce dívala, bylo vidět že tento kousek je nejoblíbenější a nejrychleji mizí..:D


Lak je barevně velmi zajímavý, tělový až starofialový odstín, který na nehtech vypadá velmi dobře a je opravdu nude, takže docela splyne s kůži (ikdyž je lak tmavší a do fialova). Vhodný je i na nějaké formálnější akce a přesto není nudný. Jen upozorním, že schne do finishe, který Essence nazývá desert matt. Podle mě to trošku vypadá jako otlačené od peřiny, což můžete docela dobře na fotkách vidět. Po delším nošení to nakonec nevypadá špatně, ale vždy se dá přelakovat na lesk. Což jsem i na jeden nehet zkoušela a vypadalo to dobře. Jen je potřeba pro hladký povrch dát 2 vrstvy TC. Lakování bylo naprosto v pohodě, stačí dvě vrstvy a konzistence byla fajn stejně tak i štěteček. Co se týká výdrže, musím chválit, lak mi vydržel 5 dnů a byl stále jako nový. 
Nehty jsem doladila nálepkami (která mají působit jako vodolepky, tedy být velmi tenké). Manipuluje se s nimi vlemi dobře, jsou opravdu tenké a jen je lehce přilepíte a přelakujete TC. Nálepky mi vydržely v podstatě stejně jako lak, poté se mi kousek uštípl. Je tedy potřeba je dobře přitlačit a určitě zalakovat. Nálepky ve stylu vodolepek seženete na eshopu modeláž nehtů zde.Co říkáte na tento kousek? Líbí se vám finish nebo raději dáváte přednost lesku?

Pěkný den přeji :)