Zdravím :)


Limitky od Catrice jsou většinou velmi pěkné, povedené a tato je přímo úžasná. Když jsem se dozvěděla, že je konečně u nás dostupná, dlouho jsem neváhala a nakupovala. V tomto článku vám chci představit 3 ze 4 laků z této limitky :)


První jsem lakovala odstín Barely Pink, což je světlounce růžová s velkým podílem bílé. Jde o studenější růžovou, která je velmi slušivá a elegantní. V lahvičce je vidět drobný shimmer až střípky, bohužel na nehtech to moc vidět není. Tento kousek se velmi dobře lakoval, pro plné krytí stačí 2 vrstvy. Štěteček i konzistence ok. Celkově jsem měla velmi rychle nalakováno a samotné schnutí také nebylo dlouhé. Na fotkách bez TC. 
Dalším lakovaným kouskem je odstín Taupe-less, což je opravdu taková taupe barvička ani ne nude, ani moc tělová, růžová, fialová. Prostě od každé barvy troška. Opět velmi slušivý odstín, který vypadá velmi zajímavě, rozhodně ne nudně. Konzistence je trošku tekutější a tak je potřeba štěteček více otírat, jinak má tendenci stékat. Opět pro plné krytí stačí dvě vrstvy. Schnutí trvalo o trochu déle než u růžového kousku. Opět foceno bez TC. Za mě velmi zajímavý kousek, který na první pohled nemusí vypadat až tak skvěle..:)
A poslední zakoupený kousek je v odstínu Pure Blue, což je velmi světlá modrá opět s velkým podílem bílé. Modré je tam opravdu jen kapka a stejně tak tam vidím i na některém světle trošku šedé. Překvapilo mě, že stejně jako růžový kolega se dobře lakoval, 2 vrstvy a velmi rychlé schnutí. Konzistence dobrá, nikam nestékal, pěkně se po nehtu rozlil. Opět foceno bez TC. 
Všechny tři kousky jsou pro mě opravdu božské a jsem ráda, že jsem si je koupila. Jak barevně tak vlastnostmi jsou povedené. Pouze Taupe-less při aplikaci trošku zlobí. Lesklejší prsty jsou způsobeny olejíčkem, přece jenom hydratace je základ :) Zvlaště při častém lakování. Zaujal Vás nějaký kousek z této limitky? A celkově co jste si z této kolekce koupily? :)