Zdravím po velmi dlouhé době :)

Konečně jsem zpět a snad už budu akčnější a nebude to tu tak prázdné. 
Co jsem celou dobu dělala? Učila se :D Měla jsem náročný semestr (nj moje volba mít dva obory) a ještě další věci, třeba stáž, takže toho bylo opravdu hodně a překvapuje mě, že poprvé za svoji kariéru na VŠ mám průměr 1,25...:D Můžu Vás ale uklidnit, že lehce jsem lakovala (1x za 3 týdny asi..:D) bohužel však nefotila ani nepsala. Na to nějak nebyla chuť a čas. Ale jednu věc jsem zvládala, a to nakupovat nové kousky..:D Přece se musím odměnit.
Použila jsem na prostředníčky můj nejnovější lak od Essie z jejich jarní kolekce. Jde o středmě až tmavě šedou barvičku s názvem Petal pushers. Tento lak mě nejprve z celé sady (viz. Instagram) zaujal nejméně, ale dneska mi padl do noty. Kryje v 1 vrstvě a velmi rychle schne. Musím ocenit i konzistenci a štěteček. Výborně se s ním pracuje a bylo velmi rychle nalakováno. Dalším lakem na doplnění je nový Miss sporty s čílem 045. Jde o střední růžovku, která se v lahvičce zdá trošku světlejší než na nehtech. Je to slušivá růžovka, která trošku zlobí. Kryje spíš až ve 2- 3 vrstvách, dělá totiž pruhy a tak je potřeba pracovat rychle, ale zase na druhou stranu schne rychle. Štěteček je široký a konzistence dobrá, nikde nestéká atd. Oba laky mají s TC velmi dobrou výdrž 3-4 dny :)

Prostředníček a prsteníček jsem doplnila o barevné pastelové čtverečky ve světlé a tmavě růžové barvě. Sadu těchto tvarů (najdete tam mix různých barev a tvarů) naleznete zde. Vše jsem zalakovala TC a musím zatím pochválit výdrž, vše krásně drželo až do odlakování (tedy 4 dny).

A já mockrát děkuji eshopu http://www.bornprettystore.com/ za poskytnutí sady tvarů :)


Co říkáte na můj návrat v růžové? Líbí? :)
Krasný den přeji!