Zdravím :)


Konečně je tu nový článek. Poslední dobou mi trvá vymyslet, co přesně lakovat. A to z důvodu, že bych lakovala všechno a nebo nic. Je to se mnou těžké, ale snad už je to na lepší cestě, uvidíme..:)Tyto nehty vznikly docela spontánně a dle mě i okolí se mani vyvedla. Použila jsem tmavě modrý lak s jemným shimmerem od značky Kiko č. 265 (loni byl v prodejnách ve výprodeji za 1 Euro). Je velmi dobře pigmentovaný, stačí jedna vrstva a schne velmi rychle. Výborný kousek. Dále jsem použila naprosto jedinečný a dokonalý efektový lak od značky Cuccio, který má název A star is born. Tento kousek obsahuje maličké, střední a velké šestiuhelníky - v podstatě puntíky v nádherných barvách. Od světle fialové po tmavší fialovou, které jsou navíc pruhované - boží! Dále světle tyrkysové a světle modré. Cuccio se lakuje velmi dobře i puntíky jde dobře rozmístit a z lahvičky vylovit. Povrch je trošku hrubý, ale jedna vtrstva TC bohatě stačí. Celé nehty mi přišly vesmírné proto i název příspěvku, tak jsem ještě na nehty umístila po jednom drobné stříbrné kamínky, které mi byly poskytnuty na recenzi od eshopu bornpretty

 

Tento eshop nabízí za velmi příjemné peníze spoustu zdobení. Tyto kamínky naleznete zde. Najdete je ve stříbrné a zlaté barvě od maličkých až po větší..fotka asi poví více. 
Tyto stříbrné kamínky velmi dobře v laku drží, i domácí práce vydržely. Kamínky mi v mani evokují planetky, co říkáte? :)


Za poskytnutí kamínků děkuji eshopu Bornpretty. 
Můžete také využít kód na slevičku..:)


Brzy se můžete těšit na další lakování i zdobení :) 

Co na tyto vesmírné nehty říkáte? 
Přeji pěkný, úspěšný den :)