Zdravím :)

Velmi čerstvou novinkou v prodeji od značky EBD je 10-denní lak Up to X. Tento lak slibuje až 10 denní výdrž ve dvou krocích. Potřebujete k tomu barevný lak, který se nanáší ve dvou vrstvách a poté top coat, kterým vše zafixujete. Nepotřebujete žádnou LED/UV lampu, o vše se postará denní světlo. Na odstranění stačí obyčejný odlakovač.

Letáček s info o lacích :)
 Na tiskové konferenci v rámci veletrhu Interbeauty jsem viděla všech 31 odstínů a mohu říct, že vypadají velmi pěkně. V nabídce najdete odstíny nude, růžové, červené, dále fialové od světlé po tmavou. Nejde vždy jen o "obyčejné" krémovky, v sortimentu najdete laky holografické, se shimmerem, třpytivé atd. Odstíny nejsou vybrány náhodně, ale tak jak se osvědčily u zákaznic v prodeji gelů a gel-laků.

Všechny odstíny :)První jsem lakovala odstín Exquisit rouge, což je nádherná malinová barva s holografickým efektem. Tento efekt není nejsilnější, ale i bez sluníčka je lehce vidět. Lakování bylo velmi příjemné, pro plné krytí je potřeba dát dvě vrstvy. Štěteček i konzistence byla dle mě příjemná a dá se s lakem dobře a rychle nalakovat nehty. Velmi mile mě překvapila délka schnutí laku, byla velmi krátká i po dokončení lakování pomocí TC. Během 10 minut byly nehty dokonale suché :)
Lak má krásnou barvu a zatím můžu říct, že je radost ho nosit. I z okolí slyším pochvaly na pěkný odstín..:)Výdrž laku bych ráda zmínila v dalším článku, až budu mít lak řádně otestovaný a přežije či nepřežije se mnou běžné dny :)

Laky můžete omrknout na stránkách modeláže nehtů a nebo přímo v jejich kamenných prodejnách :) 
Ještě jednou děkuji Nikol a týmu Modeláže nehtů.cz za možnost být na tiskové konferenci a za možnost laky otestovat.PS: Článek je kompletně předělaný. Dle komentářů a mého pohledu se článek nepovedl a tak jsem se ho rozhodla předělat, abych se za něj nemusela stydět. Teď už si za článkem stojím a pokud se i tak nelíbí už s tím asi nic nenadělám..:)


Přeji pěkný den. 
A ráda bych se od Vás dozvěděla jestli Vás tyto laky zaujaly? :)