Zdravím milé čtenářky :)

Konečně jsem tady s lakovacím článkem. Celkově to teď vypadá, že se můžete těšit nejméně na dva články věnované 10 - denním lakům Up to x. Dále konečně spotřebováno za únor a březen a určitě i mnoho dalšího a také nákupy a report z Interbeauty :)


Z nové sortimentu Catrice mě zaujala řada nude laků Luxury nudes. Tyto laky mají nejenom krásné, nude barvičky, ale i saténový až matný finish. 
Tento byl jasná volba protože je dokonalý :) Jde o zastřenou růžovou s větší kapkou nude a i fialové a má v sobě takový nafialovělý lesk...na ten se musíte jít podívat osobně :) 
Lakoval se velmi dobře pro plné krytí spíš dvě vrstvy, ale šla by i jedna silnější. Schnutí bleskové a matný vzhled vydrží docela dlouho (pozor na mastné krémy). Jediné co mě nepotěšilo je výdrž..vydržel mi pouze 2 dny poté začal mizet po větších kouskách. Takže určitě dobře zalakovat spičky a nic nedělat..:D Uvidíme ještě mu dám šanci, ale prostě k lakům patří i TC. 
Poté jsem vždy na dva nehty použila moc pěkný efekotvý lak od Miss sporty z řady Candy shine v odstínu 003. Ten obsahuje zlaté střípky, proužky a taky růžové a černé drobné puntíky. Tento kousek se lakoval moc dobře, nikde se nic nehromadilo a klidně můžete dát dvě vrstvy :) Výdrž tohoto vrstení byla rozhodně lepší :)

Co říkáte na matné /saténové laky?

 Přeji příjemný den :)