Ahooj :)

Minulý týden jsem si koupila nový lak od Rimmelu z nové koelkce Rita Ora. Odstíny nemají špatné, ale ne tak úplně originální. Tento je však moc pěkný i celkem originální barvička. Celé jsme to doplnila krasavcem od Sparitual a bylo hotovo :) 


Rimmel je v moc pěkné barvičce, takový mix světle modré a fialové a vznikne Vám pomněnková barvička. Občas tam vidím víc fialové, občas modré. Lakoval se perfektně, má dobrou konzistenci i štěteček, který je teda docela tlustý. Pro plné krytí jsem dala dvě slabší vrstvy. Schnutí bylo super rychlé a výdrž...měla bych ho v celkem koukatelném stavu i teď po 4 dnech, ale už jsem chtěla změnu. Tedy 4 a víc dnů zvláda..pozor s TC! Lak mi byl chválen, takže za mrknutí určitě stojí, navíc je teď v Tetě na Rimmel 25% sleva :)
Mimořádně jsem pro jiný lak vybrala ukazováčky a byla to příjemná změna. Použila jsem velmi pěkný a originální kousek od značky Sparitual v odstínu Dreamer. Toto je vlastně fialová tekutina plná středních puntíků všech možných barev a navíc lak obsahuje i velké růžové puntíky. Trochu jsem se bála lakování díky velkému obsahu puntíků, ale šlo to celkem příjemně. Lak se netáhl ani nedělal zbytečné nánosy, ale i tak je třeba vrstvy nechat proschnout a lakovat rychle. Pro plní krytí stačí dvě vrstvy. Výdrž byla opět 4 dny a poté už se maličko u špiček loupal, protože se mi ze špiček stáhnul. Doporučuji tedy u tohoto kousku obzvlášť zalakovat špičky :)

Co říkáte na tuto kombinaci? :) 
Pěkný den :)