Ahojky :)

Teda už druhý článek po sobě..jsem ráda. Snad i Vás to při středečním ránu potěší :) 

Tentokrát přináším opět další kousek z řady gel finish laků Avon. Jak už jsem psala jé to má oblíbená řada z Avonu. nedávno jsme se hodně těšila až se dostanu domů, kde na mě čekal balíček z Avonu..dva laky a rtěnka. Není nad to si vyzvedávát kosmetiku po náročném dni..:)


Tento je ve velmi zajímavé barvičce, která se líbila i okolí. Jde totiž o zastřenou vínovku a velkým podílem hnědé, ale vidím tam i kapku fialové. Opravdu zajímavá, neotřelá barvička, která se hodi na většinu příležitostí i období :) Lakoval se naprosto parádně, pro plné krytí jsou potřeba 2 vrstvy, ale to mi opravdu nevadí, má to tak být. Schnutí bylo rychlé a pro větší výdrž a tak jak to je u mě běžné jsem dala oblíbený TC. Ale i bez je lak velmi lesklý. Výdrž také dobrá 4 dny, jen špičky jsou maličko, ale opravdu maličko "jeté". 
 A další fotky jsou trochu pro zasmání to je tak když si domů pořídíte magnetickou folii na zeď (mimochcodem v Tigeru za 90kč). Tak teď furt něco píšeme a kreslíme atd..A nakonec jsem to využila i pro laky..:D Líbí? :)Jaký lak či jinou kosmetickou věc jste si nedávno pořídily? :) Pějný den :)