Zdravím :)

Doufám, že s tímto článkem nepřicházím moc pozdě, ale Leden byl dost hektický. Také než jsem si vše promyslela, vyfotil a sepsala..no znáte to..trvalo to až do teď..:D

Začneme klasicky dekorativkou, kde jsem se snažila vybrat moje oblíbené výrobky se kterými jsem moc spokojena a také je často používám, tedy jsou už dobře odzkoušené..:)
Některé kousky si můžete pamatovat i z loňského článku podobného typu, ale letos je tu mnoho nového a také jsem používala častěji i jiné výrobky a tak si letos zaslouží tu být ;)

1. Makeup


1. Madame L´ambre - tonovací krém
Pro mě spíše makeup, který velmi dobře kryje a má velmi příjemnou konzistenci. Velmi dobře se nanáší štětci a poté trošku douhladit prsty a máte skoro dokonalý obličej. Výdrž je také velmi dobrá a bonus je i super světlý odstín. Krásné je i  balení, které ač je papírové nemám s ním problém-  drží. Recenze: zde

2. L´oreal  Nude magique 
Pro mnoho dost kontroverzní kousek. Ale já ho mám ráda, zvláště v létě, kdy mi lehké krytí stačí. Kryje spíše lehce, ale dobře sjednotí a červená místa zakryje. Na pleti vydrží půl dne, ale vytrácí se po lehoučku. Mám ráda jeho vodovou konzistenci, ale hlavně jakou dokáže udělat pleť..tak hladkou, jemnou. Rozhodně to není nejdokonalejší makeup, ale já ho mám ráda..:) Recenze zde

3. Max factor Whipped creme
A můj soukromý vítěz, který jsem používala snad nejčastěji. Zvláště jaro, podzim, zima. Vím, že se na něj můžu spolehnout. Má super konzistenci - našlehanou. Dobře se nanáší štětcí, udělá krásnou hladkou až vyhlazenou pleť a drží celý den. A voní jako marcipán :D
Určitě ho omrkněte je to super makeup. Recenze zde

Jsem ráda, že na všechny makeupy je zde recenze a tak je vidět, že jsou opravdu povedené a hlavně používané ;) 

2. Korektor


1. Korektor Janssen
Tento korektor je asi můj nejoblíbenější. Velmi dobře kryje, ale nedělá masku. Je vhodný jak pod oči tak na pupínky a červená místa. Je tužší, ale dotykem taje a velmi dobře se do pleti zapracovává jak prsty tak štětcem. Výdrž je také nadprůměrná. Cena je kolem 200kč a kelímek vydrží snad celý život. Já osobně ho mám už 2 roky. Seženete na internetu a nebo od někoho, kdo tuto kosmetiku zprostředkovává, tak jsem se k němu dostala já. 

2. Maybelline Fit me
Opět velmi dobrý korektor, který je krémový, dobře se s ním pracuje, vypadá velmi přirozeně jak na kruhy pod očima, tak pupínky. Odstín je dostatečně světlý (odstín č. 15). Lehce mi příjde, že okolí i rozjasní..(zde ale vzpomínám na Rimmel v tubičce se štětečkem, ten si zas někdy koupím..byl moc dobrý a rozjasňoval). Výdrž korektoru je po zapudrování velmi dobrá. Cena kolem 150kč. 

3. Báze po makeup


1. Benefit Porefessional
Bází mám více a málo kdy vidím rozdíl například ve výdrži, ale tato báze krásně vyhladí i velké póry a zmatní pleť, tedy pleť vypadá dobře. Makeup se na ni nanáší velmi dobře, ale jestli prodlouží výdrž..nevím nevím.

4. Pudr


1. Pudr NYC
Velmi dobrý a levný pudr. Má transparentní barvu, ikdyž trošku barevný je, ale na pleťi to neuvidíte. Dobře zafixuje makeup i korektor. Pleť se s ním velmi málo mastí. Ikdyž někteří by asi během dne zapudrovali znovu..já na to kašlu..:D

2. the Balm Sexy mama
Můj asi už nejoblíbenější pudr, ač ho mám docela krátko v porovnáním s NYC pudrem, je velmi jemně mletý, lehce tonovaný, ale výborně pleť zmatní a hlavně vše zafixuje a tedy prodlouží většině mých podkladů výdrž. Uvidíme za delší dobu, ale zatím super pudr. 

5. Bronzer 
1. Catrice Luminizing bronzer
V loňském roce můj asi nejpoužívanější produkt. A to z důvodu, že je super jako tvářenka, zároveň Vám obličej maličko vykonturuje a rozjasní. Je lehce třpytivý, ale není to nijak šílené a dá se tedy použít lehce i na další partie obličeje. Na léto je pak naprosto dokonalý. Výdrž je celodenní :) Bohužel byl pouze v limitce, ale Catrice má podobný výrobek i ve stálém sortimentu.

6. Tvářenky

1. Milani růžičková tvářenka
Výborně pigmentovaná tvářenka, která je v moc pěkném, přirozeném odstínu (Tea rose) a hlavně vydrží skoro celý den v pěkném stavu. Má velkou gramáž a nádherný design.

2. M&S tvářenka z limitky (dostupné v roce 2013 v Anglii)
Opět můj oblíbený výrobek, je v přitrozeném starorůžovém odstínu s kapkou hnědé, tedy lehce tváře i vykonturuje. Výdrž je také fajn, jen trošku práší. Balení je papírové, ale nádherné a drží :) I po roce je jako nové.

3. Sleek tvářenka
Opět můj velmi používaný výrobek, protože je multifunkční..:D Pleť i vykonturuje svoji velmi tmavou do hněda jsoucí barvičkou. Má lehký třpyt, ale nic velkého. Výdrž dobrá a pozitivní je, že tuto tvářenku pořád seženete..:) Jde o odstín Antique.

4. Kiko
Limitka roku 2013 (odstín č. 102). Velmi pěkná tvářenka, která má v sobě 3 barvy od meruňkové, růžové až k hnědé. Po smíchání velmi pěkný odstín, který je dobře pigmentovaný. Opět kousek, který vydrží skoro celý den. A má také nádherné zlaté balení.

7. Rozjasňovače


1. MAC
Vždycky jsem toužila po rozjasňovaci od Macu. Je to krásný rozjasňovač..má krásnou zlato tělovou barvičku s lehkým růžovo fialovým leskem. záleží kterou část rozjasňovače si naberete. Na tváři je krásně vidět, ale stále se dá nanást i velmi lehce.  Bohužel trošku práší, ale výdrž na obličeji je moc dobrá. Balení take fajn a hlavně se jen tak nerozpadne. Cena kolem 600-800 záleží, kde nakupujete, já jsem nakupovala na eshopu. Jde o odstín Perfekt topping.

2. Catrice topper
Jedná o vodičkový topper, který já často používám jako rozjasňovač, či jako topper na stíny. V obojím je velmi dobrý, jen pozor na tvářích je hodně výrazný a třpytivý. Výdrž dobrá a má zajímavé kapátkové balení. Bohužel byla to pouze limitka, ale třeba Catrice udělá něco podobného.

3. Benefit High beam
Můj asi nejoblíbenější tekutý rozjasňovač, má dobré balení, kdy se nanáší štětečkem. Má krásnou stříbrno růžovou barvičku. Krásně a dlouho na tvářích vydrží a velmi snadno se rozmazává. I maličké balení vydrží velmi dlouho a tak stále nedošlo na nákup velkého balení. 

4. Benefit Girl meets pearl
Další Benefití rozjasňovač, opět mě to utvrdilo, že Benefit rozjasňovače umí. Krásně na tvářích drží a má nádhernou barvičku něco mezi tělovo zlato růžovou -velmi pěkná! Malé tubičkové balení vystačí na dlouhou dobu.

Protože je už článek velmi dlouhý v dalších dílech se podíváme na věcičky na oči, rty a štětce..:) A možná i na nějakou pečující kosmetiku..:) Doufám, že moje oblíbená kosmetika Vás, alespoň maličko zaujala a třeba i navnadila co koupit..:)

Jaký je vás nejoblíbenější dekorativní produkt za rok 2014? Určitě dejte vědět ať se můžeme navzájem inspirovat..:)