Zdravím :)

Dnes u mě na blogu má premíéru další značka a to je Sparitual. O této značce se teď docela hodně mluví a musím říct, že mě nadšence do laků nadchla..:D Jako první jsem si vybrala lak, který má nádherný název a také moc pěknou, zvláštní barvičku.Dlouho jsme přemýšlela jaká to je barvička a připomíná mi čajovou růži. Ale v podstatě je to střední tlumená růžovka plná zlatého shimmeru, který je na nehtech opravdu výrazný. Nejprve jsem se bála, že je to taková "nuda", ale po delším pozorování nehtů jsem usoudila, že je to nádherná a zajímavá barvička, která na každém světle ukáže trochu něco jiného. 
Velmi slušivý odstín i na formální akce a je to trochu něco jiného než nude laky. Někdy vám vykoukne více zlaté, někdy jen růžovka někdy je světlejší. Prostě paráda sledovat tento lak. Byla jsem trošku jako blázen jak jsem tentokrát nehty často pozorovala :D

Pochálit musím konzistenci i štěteček, už dlouho se mi lak nelakoval skoro sám, tedy lakování bylo rychlé a precizní. Schnutí laků bylo také rychlé. I výdrž mě potěšila a 5 dnů mi tento odstín dělal společníka..:)

 
První setkání s laky Sparitual bylo moc fajn a těším se který láknu příště :)  

Znáte laky Sparitual? A Váš oblíbený odstín?

Přeji krásný den! :)