Dlouho, dlouho tu nebyla můj oblíbený typ článků a to ODHALENÍ.
Tentokrát se s Vámi musím podělit o velmi dobrý produkt za pár korun. Už nějakou dobu miluji upravené obočí (chystám o tom i článek) a tak hledám a zkouším další možné výrobky na obočí. A náhodně když jsem pátrala, kde v Brně koupit kosmetiku Moje jsem si od nich koupila tužku na obočí. Tato tužká je klasická, tedy ořezávací a má na vršku kartáček an případně pročesání. tužku mám v odstínu č. 2 tedy tom nejtmavším. Je dost tmavá a hlavně studená, takže tmavovláskám dle mě bude sedět, ale chce to samozřejmě vyzkoušet. Já mám vlasy hodně tmavé, ale s odlesky do zlatava a sedí dobře. 

Nanášení tužky na obočí jde dobře..ikdyž není úplně měkká, ale mě to takto vyhovuje. I tak za minutku je obočí hotovo. Poté trošku obočí projedu přiloženým kartáčkme, který to zjemní a dále někdy i fixuji gelem jak průhledným tak barevným. Tužka udělá obočí moc pěkné středně výrazné a pěkně ho dokáže definovat..tedy doupravit i tvar. Výdrž tužky i bez gelu je výborná skoro celý den jen u kořene nosu občas vidím nedostatky po celém dni, ale to je také saháním si na obličej, alespoň u mě..:D Tužka se nemaže ani nic jiného, maximálně se trošku vytratí intenzita. 

Jediné minus je, že tužka rychle ubývá, už po 4 aplikacích jsem ořezávala, ale zase u tužky za 50kč..to dokažu tolerovat...:)

Za mě velmi povedený produkt a kosmetika Moje mě zaujala ještě více. Teď mě čekají laky vyzkoušet. A mám ještě řasenku a ta je také moc fajn..:) Určitě se o ní dozvíte :)


A Váš oblíbený produkt na obočí? Znáte značku Moje kosmetika?