Ahooj :)

Moc často se nestává, že v den, kdy si lak koupím (příjde) atd. lakuji, ale teď se tomu stalo a to u nového kousku od Avonu. Je to nový odstín řady gel finish. Zatím jsem si objednala jen tento modrý jinak, je v nabídce nově i bílý a stříbrný. Musím říct, že jestli Avon něco umí a mám to ráda jsou to laky a zvláště tyto gel finish. 


Tento tmavě modrý krasavec, který vypadá jako letní noční obloha, tedy tmavě modrý až černý základ a plno jemného stříbrného lesku, ikdyž v lahvičce to vypadá na třpytky. Třpytky se na nehet až tak nedostaly, ale i tak paráda. Opět nehty se tváří malinko jinak na světle či ve stínu, ale vždy jsou krásné. Lakování pohádkové lak je tak pigmentovaný, že zabarví i  kůžičku pokud přesáhnete, tak pozor..:) Jinak stačí jedna silnější vrstva a lak je nalakován. Gelový finish tolik nevidím a tak jsem přidala jako vždy TC. Lak mě velmi potěšil svojí pigmentací i barvou pouze by se mohl více lesknout, ale ze své zkušensoti vím, že jiné kousky z této řady měly krásný gel finish. 


Jsem ráda, že jsem jednou lákla něco tak čerstvého a protože na netu asi není tolik swatchů, třeba Vás navnadí mé fotky k nákupu..:D A pokud ne tak třeba se alespoň pokocháte. Krásný den :)

Máte nějaký nový odstín gel finish laků?