Zdravím :)

Konečně je tu další lak Kiko, který jsem v létě pokoupila ve Vídni. Samé krásné odstíny jsem tam viděla a pár si jich i odnesla, ale trvá mi je nalakovat. No to sem celá já spíš se kochám než lakuju..:D Ale Kiko to je ráj příště vezmu i něco jiného než laky, ale laky to jsou moje srdcovky..:)


Tento je krásný kousek, v lahvičce vypadá jako střední růžová s kapkou starorůžové plný holo třpytek. Bohužel reálně na nehtu je daleko více růžový a bohužel se na nehet tolik holo třpytek nedostane. Ale i tak je to povedený kousek. Snad ho ještě někdy přefotím, protože na 100% teď v zimě neodpovídá...:(  A celkově je prostě maličko jiný na nehtech než v lahvičce, ale to se mi u těch růžových stává často.
Jinak se lakoval průměrně, opět trochu hutný a štěteček dělal čárky...plné krytí ve dvou vrstvách a schnutí nebylo nejdelší, ale co mě nepotěšilo je, že hrozně "pije" nadlad..aby byl lesklý dopadlo to tak, že jsem musela dát tři vrstvy TC, tu třetí až další den a stejně až tak lesklý není...to mě docela mrzí :( Výdrž, ale potěšila..4 dny :)

Laky Kiko můžu v podstatě jen doporučit a těšte se na další kousky ještě jich mám pár v záloze..:) A v létě doufám, že se do Kika opět dostanu..prosím! :)  


A to je pro dnešek vše a já se jdu zase učit. přeji Vám úspěšný týden ať už v práci či škole a učení :)  
Co říkáte vy na laky Kiko? Nějaký super oblíbený?