Zdravím Vás :) 

Konečně je tu článek, mám tolik nových laků i nápadů co psát, ale nestíhám dokonce ani nelakuju..:( Opět je toho nějak hodně, ale po blogu se mi stýská, takže to napravím a začnu jedním krásný kouskem, který jste tu už trošku viděly..;)


Nosila jsem ho na Silvestr a následných pár dnů nového roku. Barevně jde o nádhernou kombinaci tmavě modré, která se na světle "přepíná" na fialovou a do toho obsahuje velké množství holo třpytek..no prostě paráda...:) Jen pozor tato kolekce má dle mě mnoho kousků podobný s novou kolekci Barry m Glitterati, takže pozor při nákupu pokud už nějaké kousky ať už od jedné či od druhé značky máte :) Docela je to teď časté, že některá značka příjde s laky a vlastně je to už odstín, který má jiná značka, náhoda či ne? Co myslíte? 
Teď se mi to stalo u pískáče Avon..stejný jako jeden Rimmel. 

A teď už zpět k tomu nádhernému kousku. Lakoval se v celku příjemně, jen se trošku hromadí na místě a je potřeba lakovat rychle. Schnutí velmi rychlé jen výdrž mě moc neuchvátila, vydržel jen 2 dny poté se trošku začal loupat. Ale možná je to už starším TC či novým podkladem. Takže uvidíme co u dalších kousků :) Jako doladění silvestrovské mani jsem doladila prostředníčky velkým kamínkme a vypadalo to dle mě velmi pěkně, slavnostně a přitom tak jednoduché..:D


Co říkáte na novou kolekci GS laků? Který už máte doma? :) 
 Přeji super víkend!