Zdravím při dalším lakovém článku :)

Tentokrát přináším v celku aktuální kousek, začal totiž tradiční zimní Essence výprodej a tneto lak v něm seženete za 35 kč. Jinak budou končit všechny laky tak jak je známe  a budou gelové. Ale všechny se za zvýhodněnou cenu nevyprodávají, jen dva kousky, což je vtipné. Také se vyprodává kompletní sortiment na gelové nehty...pozor na to. 


Tento odstín je opravdu nádherný a řekla bych, že i unikátní (nepotkáte ho na každé rohu). Jde o tmavě fialovou barvu až lilkovou, ve které je velké množství růžovo fialových třpytek. Které dělají nehty a potažmo lak velmi plastický a nádherný. Lakováni bylo naprosto bezproblémové..dobrá komzistence i štěteček. Pro plní krytí spíše dvě tenké vrstvy, ale i tak šlo lakování velmi rychle. Schnutí také ok. Spolu s TC mi lak vydržel pěkný 4 dny, pouze konečky byly trochu jeté už po 2 dnech. 

Opravdu tento kousek vám doporučuji. Nosí se skvěle a teď na zimu mi příjde božský asi jsem naladěná na tmavé barvy...:)
Co na něj říkáte? Máte také teď období tmavších abrev a nebo po Vánocích jedete na pozitivní vlně?

Já se moc těším na víkend..stále se teď učím a u toho mám plné zuby, takže snad páteční zk dopadne dobře!! Moc prosím a já si užiju víkend, kdy se budu věnovat lakům a tak :) A vyrazím ven a prostě bude mi fajn. I Vám přeji krásný konec týdne a ještě lepší víkend ;)