Zdravím Vás :)

Dá se řící, že opadl velký boom článků a videí s dárky a já se přiznávám, že Vánoce byly akční a plné návštěv, aktivit atd. a teď jsem opět trochu nemocná a do toho mě čekájí zkoušky, první už brzo a ještě si registruji předměty (ano další semestr se pos...nj dva obory a většinu povinných předmětů chci mít hotové v tomto jarním než před prvními státnicemi..grr). Takže doufám, že i teď lehce po Vánocích Vás budou mé dárečky zajímat. Opět neříkám, že je toho málo, ale to víte když mám na Štědrý den i narozeniny :D nic s tím nenadělám..

A jdeme na to..hromadnou fotku nemám, ale i tak většinu ukážu ;) Opět jsem dostala docela dost kometiky a laků, ale konečně jsem si vybrala i pěkné oblečení a pak i velmi užitečně věci. Od každého něco..:)


První skupinka je pečující přesněji řečeno na obličej. Vrchní řada je od značky Laidbare. Čistící gel, krém na problematickou pleť a sérum. Dole je oční krém z Avonu z řady Anew. 
Moc se na vše těším.


Druhá skupinka je péče o tělo. Tetesept mléko na bolavé nožky. Poté Eveline gel na celulitidu a celkové zpevnění těla (boží opravdu funguje) a poté knírkové tělové mléko. A jako poslední Bioil na strie atd. Vše jsme moc chtěla, je vidět jak jsem "nekvalitní" po 24 narozeninách a potřebuju se vylepšovat..:D


Hurá the Balm..a to rozjasňovač, pudr, konturovací pudr/bronzer, a pudr na obočí.


Dárečky od kamarádky..kočičí balíček..Pro milovníka koček naprosot dokonalé, konečně mám i ěnco ve zlaté barvě, ikdyž jí tolik naupřednostňuju.


Hurá mám nějaký výrazný nahrdelník...Fialový z Mohita, poté 2 prstýnky,  naušnice a ten nejvýraznější nahrdelník je z Pepca..:)


Nejdokonalejší parfém..snad jen Carmela od Benefitu je lepší..:D A konkurovací štětec Zoeva č. 109, opravdu jejich štětce jsou božské!


Stojánek na kosmetiku vtipně byl naplněn..:) Korektor, stíny v tužce, pastelka na rty Astor, Stíny Maybelline a Catrice, Řasenka a tužka an obočí od kosmetiky Moje.


A laky...Velké množství láčku od Sparitualu..původně jich mělo být o 3 více, ale nakonec už nejsou..škoda na jeden sem se mega těšila...Ale jinak boží :)Miniatury OPI ze dvou posledních kolekcí.


2 laky z vánoční kolekce ChG, Essie z vánoční kolekce, 2 laky Color club a OPI z Coca cola kolekce.


Knihy...jedna i trošku vzdělávácí a je opravdu božská a na Poirota se taky moc těším. 


A poté vtipná dvojka od mého tatínka..V zabaleném balíčku byl čistící strojek Magnitine Lucid, který už pilně používám a jsem hrozně ráda, že něco takového mám a moc jsem si to přála.  A na krabičce byla nalepená poukázka. Bylo to vtipné a vypadalo to moc dobře. A pneumatiky jsou sakra potřebné, takže jsem i praktická žena :)


A konečně oblečení, které jsme teď dlouho nekupovala (nikde nic pěkného) Tyto svetříky jsou z Mohita- obchod doporučuju.


Šedé třičko z Lidlu (mimochodem mnohdy tam amjí super oblečení i potraviny atd.) A bílé extra volné z H&M.
,

Svetr z Lidlu, krásné teplý a v mé oblíbené barvě s výrazným nahrdelníkem to bude boží..:) a sukně z H&M. 

Pak je tu "pár" věci, které jsem nefotila..Kontaktní gril, dvě společenské hry, župan, šály, plyšovou kozu (je na instagramu), misky, něco do kuchyně, deštník, placatku s knírem..:D Vitamíny, záložka do knihy a další drobnosti, něco i do koupelny. Prostě samé úžasné dárky od mých užasných lidiček..rodiny, přátel. Ještě jednou moc děkuji!!
Vánoce byly moc fajn, hlavně, že už po druhé jsme byli s přítelem spolu, sice mě někteří členové rodiny trošku naštvali, ale co už. Hlavně, že jsme byli spolu a bylo to fajn..:)

A co vaše Vánoce? Co pěkného jste dostaly? Určitě dejte vědět ráda si počtu:)

Přeji úspěšný týden jak pracovně tak školně :)