Zdravím Vás u středečního článku :)

Mrzí mě, že to tu teď tak vázlo, ale měla jsem hodně školních povinností, málo energie a pak hned po zkoušce se k tomu přidala nemoc, teď už jsem skoro zdravá nebýt kašle a do školy sice furt mám co dělat (achjo snad to zdárně dokončím), ale už jsem lakovala..hurá. Měla jsem na advent tolik plánů a snad i něco ještě stihnu, ale čas docela utíká, nemyslíte? Už bych si ten advent měla začít užívat, ale zatím mě moc nepříjde, že tu brzo budou Vánoce..:) Jak to máte vy?

A teď už k jednomu zdobení, které je alespoň pro mě v klasických vánočních barvách. Protože Vánoce to je hlavně zlatá, červená, zelená..:) Ale ráda přidám stříbrnou i modrou. 
Nehty jsou v podstatě velmi jednoduché. Použila jsem béžový mléčný lak Opi - Glits of gilda. který je opravdu spíše mléčný a v jedné vrstvě udělá pěkné nehty. Následně jsem na něj dala jednu vrstvu úžasného vánočního efektové laku od Rimmel v odstnínu Midnight mistletoe. Což je nádherný kousek plný zelených, červených a maličko i stříbrných puntíků. Zelené puntíky jsou menší a červené se stříbrnými větší. Velmi dobře se s ním pracuje a ve více vrstvách by mohl nehet slušně pokrýt. Poté jsem toho zalakovala opět mléčným, tedy jsem efekt puntíků trochu zjemnila a vznikla tzv. sandwich mani. A na prsteníčky jsem použila asi svůj nej vánoční lak od ChG v odstínu Twinkle lights. Lak naprosto plný zlatých, červených a zelených třpytek pak hustě plný, že kryje v jedné silnější vrstvě. Opravdu toto je nádherný kousek z 2 roky staré vánoční kolekce ChG. a to je vše pro větší lesk a výdrž TC a 4 dny máte pěkné nehty a každý pozná, že se na Vánoce těšíte :)
Doufám, že se vám dnešní vánoční tvoření líbilo :) 
A dejte vědět jak před Vánoci stíháte a a taky jaký lak vám bude dělat během Vánoc společnost? 

Přeji pěkný, klidný a úspěšný den!