Zdravím.. dnes v nečekanou dobu, ale co změna je život ;)

Opět delší prodleva, ale bylo toho teď hodně, ale snad už to bude lepší ;)
Mám teď náladu pořád něco vymýšlet a tvořit, vždycky si něco vysním nakonec je to jinak, ale líbí se mi to. Tentokrát jsem zvolila zase vánoční barvičky a tentokrát stříbrnou a červenou. Prostě teď na Vánoce úplně jasná kombinace stejně jako minule zlatá s červenou a zelenou...:)
Jak jsem postupovala a co jsem potřebovala...?
Nejprve jsem použila klasický podkladový lak a na dva prsty, které jsem věděla, že budou stříbrné speciální podlak OPI, který byl přímo u stříbrného laku. Jde totiž o lak, který je výrazně kovový/chromový až se v něm skoro uvidíte:) Jde o lak Opi v odstínu Push and shove. Ten jsem lakovala ve dvou vrstvách na již zmíněný speciální podlak. Ale stačila by klidně jedna vrstva, lak krásně kryje. Jinak pozor je trochu tekutý, ale dá se s ním velmi dobře pracovat. Maličko i pruhuje, ale na to jak je kovový to dle mě je opravdu jen maličko. 
Dále jsem na malíčky dala ChG v odstínu Glistening snow (vánoční kolekce 2012), tento lak mě opět překvapil, kryje v jedné silnější vrstvě a je to vlastně lak plný stříbných a holo třpytek, velmi drobných..krása.
Na palec a ukazováček přišel opět krásný lak ChG v odstínu Just be - claws (vánoční kolekce 2013). Krásný třpytivý červený odstín, který kryje v jedné silnější vrstvě. Lakoval se velmi dobře i schnutí rychlé. A tento odstín jsem ještě použila na prostředníček kde jsem s jeho pomocí udělala Ruffian mani..tedy o něco níže jsem začala lakovat ( udělala oblouček) a zbytek nehtu celý pokryla červeným lakem. Poté jsem na začátek červené lakem přilepila stříbný kamínek a je hotovo ;) 


Hodně kroků, ale netrvalo to dlouho a myslím, že jsou nehty povedené a vánočnější už snad být ani nemůžou. Příště snad i něco nakreslím..:D Co vy a vánoční nehty..tvoříte? Už? :)

Přeji krásný večer :)